بهترین وکیل خانواده در شرق تهران

بهترین وکیل خانواده در شرق تهران

ساکنین شرق تهران تمایل دارند پرونده های خانواده خود را به بهترین وکیل خانواده در شرق تهران بسپارند. یافتن بهترین و مجرب ترین وکیل خانواده در تهران کار بسیار دشواری است .گاهی اوقات مشاهده شده است  که افرادی با سوء استفاده از نا آگاهی مردم، خود را به عنوان وکیل دادگستری معرفی و مبالغ زیادی را به عنوان حق الوکاله از آنان دریافت میکنند .در حالیکه هیچ گونه مجوزی برای وکالت در دادگاه ها ندارند و با وعده های بی اساس اقدام به اخاذی میکنند. یکی از مهمترین ویژگی وکیل خانواده امین بودن و مورد اعتماد بودن وی می باشد. که لازمه این امر داشتن صداقت، امانت و احساس مسئولیت پذیری وکیل می باشد.در انتخاب وکیل خانواده در شرق تهران نیز به این نکته توجه فرمایید وکیلی را انتخاب کنید که علاوه بر داشتن اخلاق درست و صداقت و درستکاری دارای تخصص و علم کافی باشد، ما در این مقاله به معرفی وکیل خانواده پرداخته ایم ما را تا انتها همراهی کیند.

طلاق چیست؟

 طلاق کلمه ای عربی است و به معنای گشودن گره و رها کردن است و در فقه بعنوان از بین بردن ازدواج با لفظ مخصوص می باشد . طلاق امروزه بعنوان یک ابزار برای خاتمه رابطه زناشویی میان زن و مرد شناخته می شود و یکی از مرسوم ترین دعاوی ای است که در دادگاه ها مطرح می شود . 

انواع طلاق به گفته وکیل خانواده در شرق تهران چیست؟

1-طلاق رجعی

2-طلاق بائن

طلاق رجعی چیست؟

طلاق رِجعی، طلاقی است که مرد می‌تواند در زمان عده، به زنی که طلاق داده، رجوع کند؛ یعنی بدون آنکه صیغه عقد خوانده شود، او را دوباره همسر خود کند. در طلاق رجعی، رجوع، مختص زمان عده است و به دو روش می‌تواند انجام شود: نخست اینکه مرد سخنی بگوید که بیانگر این باشد که زوجه را دوباره همسر خود قرار داده است؛ دوم آنکه عملی انجام دهد که از آن، رجوع به همسرش فهمیده شود؛ مانند بوسیدن و آمیزش با زوجه

طلاق بائن چیست؟

طلاق بائن، طلاقی است که در آن، مرد نمی‌تواند به زن رجوع کند؛ یعنی نمی‌تواند بدون عقد او را دوباره همسر خود قرار دهد. این نوع از طلاقدر مقابل طلاق رِجعی است که در آن، مرد در زمان عِدّه، می‌تواند به زن رجوع کند. طلاق بائن شش قسم دارد: طلاق زنی که بعد از عقد با او آمیزش نشده است، طلاق زنیائسه و طلاق‌های خُلع و مُبارات از آن جمله‌اند. در زمان عده طلاق بائن، زن به مرد، مَحرم نیست.

 طلاق از سوی مرد:

مرد حق طلاق دارد و میتواند در هر زمانی برای طلاق همسر خویش اقدام کند ولی این بدین معنا نیست که حقوق زن ضایع می شود ،بلکه مرد

زمانی می تواند زن خویش را طلاق دهد که حقوق مربوط به او را پرداخت کند از قبیل مهریه ، نفقه و……….

یشنهاد ما برای شما:طلاق از طرف مرد-معایب و مزایا -مدت -تقسیط مهریه -هزینه -کاملا کاربردی

 طلاق از سوی زن:

 در مواردی که قانون به زن حق تقاضای طلاق داده است که همان شروط 12 گانه ضمن عقد ازدواج میباشد.

در مواردی که زن به صورت شرط ضمن عقد ازدواج یا عقد لازم دیگر وکالت بلاعزل برای اجرای صیغه طلاق گرفته باشد.

د مورد طلاق از سوی زوجه بیشتر بخوانید:طلاق از طرف زن-شرایط-راههای آن -معایب/( غیابی ،حضوری) مدت -هزینه -کاملا کاربردی

حقوق و تکالیف زن و مرد به گفته وکیل خانواده در شرق تهران:

همین که نکاح به طور صحیح واقع می شود روابط زن و شوهری بین طرفین موجود و حقوق و تکالیف زن و مرد در مقابل همدیگر برقرار می شود زن و شوهر باید با یکدیگر به خوبی رفتار کنند زن و شوهر باید در تربیت فرزندان به یکدیگر کمک کنند

در روابط زن و شوهری، ریاست خانواده از خصوصیات شوهر است و اصل بر این است که مرد مدیریت خانواده را برعهده میگرد.

نفقه زن شامل خوراک، پوشاک و مایحتاج زندگی در عقد دائم برعهده شوهر است.

زن باید در منزلی که شوهر تعیین میکند سکونت داشته باشد مگر آنکه اختیار تعیین منزل به زن داده شده باشد.

شوهر می تواند زن خود را از حرفه یا صنعتی که منافی (مغایر) مصالح خانوادگی یا حیثیت خود زن باشد منع کند.

زن می تواند در دارایی خود هر تصرفی که می خواهد بکند و نیازی به اجازه شوهر در این امر نیست.

متاسفانه در کشور ما ایران طرفین بدون اینکه شناخت کاملی از هم داشته باشند و با خصوصیات رفتاری هم آشنا بشوند تصمیم به ازدواج میگیرند در نتیجه نداشتن شناخت و تفاهم طلاق اتفاق می افتد.

طلاق توافقی بدین شکل است که مرد و زن پس از اینکه ادامه زندگی مشترک را به صلاح تشخیص ندادند میتوانند با توافق در خصوص مهریه و نفقه و اجرت المثل و حضانت فرزند و سایر مسائل بینشان برای طلاق توافقی اقدام کنند.

بیشتر بخوانید:حضانت * شرایط حضانت فرزند*صفر تا صد هر آنچه که باید در مورد حضانت بدانید

شروط  12 گانه عقدنامه به گفته وکیل خانواده در شرق تهران :

 شروط 12 گانه عقدنامه عبارتند از:

1-استنکاف شوهر از دادن نفقه زن به مدت شش ماه به هر عنوان و عدم امکان الزام او به تائید نفقه و همچنین در موردی که شوهر سایر حقوق واجبه زن را به مدت شش ماه وفا نکند و اجبارا ایفا هم ممکن نباشد.

۲- سوء رفتار و یا سوء معاشرت زوج به حدی که ادامه زندگی را برای زوجه غیر قابل تحمل نماید.

۳- ابتلاء زوج به امراض صعب العلاج به نحوی که دوام زناشویی برای زوجه مخاطره آمیز باشد.

۴- جنون زوج در مواردی که فسخ نکاح شرعا ممکن نباشد.

۵- عدم رعایت دستور دادگاه در مورد منع اشتغال زوج به شغلی که طبق نظر دادگاه صالح منافی با مصالح خانوادگی و حیثیت زوجه باشد.

۶- محکومیت شوهر به حکم قطعی به مجازات پنج سال حبس یا بیشتر یا به جزای نقدی که بر اثرعجز از پرداخت منجر به پنج سال بازداشت شود یا به حبس و جزای نقدی که مجموعا منتهی به پنج سال یا بیشتر باز داشت شود و حکم مجازات در حال اجرا باشد.

۷- ابتلاء زوج به هر گونه اعتیاد مضری که به تشخیص دادگاه به اساس زندگی خانوادگی خلل آورد و ادامه زندگی برای زوجه دشوار باشد.

۸- زوج زندگی خانوادگی را بدون عذر موجه ترک کند.تشخیص ترک زندگی خانوادگی و تشخیص عذر موجه با دادگاه است و یا شش ماه متوالی بدون عذر موجه از نظر دادگاه غیبت نماید.

۹- محکومیت قطعی زوج در اثرارتکاب جرم و انجام هر گونه مجازات اعم از حد وتعزیر در اثرارتکاب جرمی که مغایر با حیثیت خانوادگی و شئون زوجه باشد .تشخیص اینکه مجازات مغایر با حیثیت وشئون خانوادگی  است با توجه به وضع و موقعیت زوجه و عرف وموازین دیگر با دادگاه است.

۱۰-  در صورتیکه پس از گذشت پنج سال زوجه از شوهر خود به جهت عقیم بودن و یا عوارض جسمی دیگر زوج صاحب فرزند نشود.

۱۱- در صورتیکه زوج مفقودالاثر شود وظرف شش ماه پس از مراجعه زوجه به دادگاه پیدا نشود.

۱۲- زوج همسر دیگری بدون رضایت زوجه اختیار کند یا به تشخیص دادگاه نسبت به همسران خود اجرای عدالت ننماید.

 گروه وکلای حکمت معتقد است در هر کاری باید بهترین بود ،پس بهترین و مجرب ترین وکیل خانواده در شرق تهران را در گروه وکلای حکمت جست و جو کنید .برای وکالت یا مشاوره حضوری با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید تا با توجه به فوریت های حقوقی، نزدیکترین وقت مشاوره برای شما تعیین گردد.

در خصوص بهترین وکیل خانواده در شرق تهران نیاز به وکیل دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم
در خصوص بهترین وکیل خانواده در شرق تهران نیاز به مشاوره حقوقی دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم

یک سوال جزئی درباره بهترین وکیل خانواده در شرق تهران دارید ؟ در بخش دیدگاه ها بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی تلفنی 09123439500