مشاوره حقوقی ثبت شرکت

مشاوره حقوقی ثبت شرکت :
همانطور که در تمام مسائل پزشکی ، خانوادگی ، اقتصادی و… مشاوره های متخصص وجود دارد و هرکس در زمینه های لازم مشاوره انجام می دهند در مسائل حقوقی هم مشاوره داریم که متخصص های امر مرتبط توصیه های تخصصی لازم را ارائه می دهند که به آن مشاوره حقوقی ثبت شرکت میگویند.

در هر زمینه تخصصی حقوقی لازم باید به فرد متخصص مراجعه کنیم و مشاوره لازم را اخذ کنیم. یکی از این مسائل ، امور مربوط به شرکت ها و ثبت آنها است که امروزه شرکت ها با آنها سر و کار دارند.برای ثبت شرکت به صورت قانونی حتما به وکیل ثبت شرکت مراجعه کنید.

مشاوره حقوقی ثبت شرکت صالح کیست؟

متاسفانه اخیرا موسسات ثبت شرکت بصورتی فزاینده و بدون نظارت رشد کرده اند به گونه ای که کسی اصلا با امور شرکت ها و ثبت آنها سر و کار ندارد اما در کوچه و خیابان تبلیغات گسترده آنها را مشاهده میکند که بصورت حرفه ای و البته ناصحیح امور مربوط به شرکت ها را انجام می دهند.بهتر است برای ثبت شرکت از یک مشاوره حقوقی ثبت شرکت کمک بگیرید.

امور مربوط به شرکت ها و ثبت آنها در صلاحیت وکیل دادگستری است و باید در هر کاری به اهل فن آن مراجعه کرد در این موضوع هم لازم است به یک وکیل مجرب و متخصص و یا مشاوره حقوقی ثبت شرکت  مراجعه و مشاوره لازم را اخذ و در صورت صلاحدید امور وکالتی خود را به وکیل مربوطه سپرد.

چرا باید به امور شرکت ها و ثبت آن به وکیل دادگستری و مشاوره حقوقی ثبت شرکت مراجعه کنیم؟

انجام امور شرکت ها و ثبت آنها نیازمند داشتن دانش لازم در این امور و تجربه لازم و از همه مهم تر داشتن پروانه وکالت است تا بتوان با تمام این موارد امور مربوطه را انجام داد به همین منظور انجام این امور از صلاحیت موسسات فریبنده و مردم عادی خارج است پس بهتر است برای اینکه شرکت در ریسک خطر قرار نگیرد تمام این امور را با نظارت یک وکیل مجرب و متخصص و مشاوره حقوقی ثبت شرکت پیش برد تا بتوان به نتیجه مطلوب دست پیدا کرد.

پیشنهاد میشود این مطلب را از دست ندهید:شرکت نسبی چیست ؟ ویژگی های شرکت نسبی؟

عکس ثبت شرکت

امور مربوط به شرکت ها و ثبت آنها چیست؟

۱-مشاوره در تنظیم اساسنامه انواع شرکتهای تجاری

۲-ثبت شرکت (انواع شرکتها از جمله مسئولیت محدود و سهامی خاص و …)

۳-تهیه صورتجلسات قانونی و ثبت تغییرات شرکت

۴-نظارت بر عملکرد  قانونی و ثبت افزایش و کاهش سرمایه شرکت

۵-ثبت ورود و خروج شرکا در شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود

۶-ثبت برند و نام تجاری و حمایت قانونی از برند شرکت

۷-مشاوره حقوقی به مدیران شرکتهای تجاری

۸-تهیه انواع قراردادهای استخدامی و تجاری

۹-طرح دعاوی و دفاع از دعاوی شرکتهای تجاری از جمله ورشستگی ، انحلال و غیره

۱۰-طرح دعوای ابطال تصمیمات هیات مدیره و مدیر عامل

۱۱- داوری در دعاوی تجاری مرتبط با موضوعات شرکتهای تجاری

۱۲-میانجی گری در اختلافات حاصله بین شرکت و همکاران و شرکای تجاری خارج از شرکت

۱۳-پیگیری دعاوی شرکتهای تجاری در مراجع قضایی و اداری

پیشنهاد میشود این مطلب را از دست ندهید:مراحل ثبت شرکت ها به زبان ساده-کاملا کاربردی

گروه وکلای حکمت:

متشکل از چندین وکیل متخصص با تجربه آمادگی ارائه مشاوره حقوقی ثبت شرکت را به صورت تمام وقت برای افراد فراهم نموده است و برای اهالی محترم نیاوران برای تسهیل در اخذ مشاوره با وکیل در نیاوران به صورت ۲۴ ساعته مشاوره حقوقی در نظر گرفته است و در صورتی که وکیل در نیاوران را جست و جو می نمائید میتوانید از وکلای متخصص و با تجربه در نیاوران و در نزدیکی خود جهت امور حقوقی و کیفری و تنظیم قرارداد و مشاوره تلفنی و یا در صورت تمایل به صورت حضوری مشاوره دریافت نمائید.

گروه وکلای حکمت مفتخر است با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند.

موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *