در این مقاله سعی بر آن شده اس تا با زبانی ساده و صریح در رابطه با اهداف مشاوره حقوقی خانواده توضیحاتی ارائه داده شود با ما همراه باشید.

تشکیل خانواده و پایداری آن از مهم ترین موارد جامعه میباشد و با توجه به قواعد و مقررات حقوق مدنی، می‌توان گفت خانواده عضوی از جامعه است که اعضای آن، بدلیل قرابت یا زوجیت، همبستگی حقوقی و اجتماعی یافته‌اند.

این عضو از جامعه شامل زوجه ، زوج و فرزندان آن‌ها می‌شود که با ریاست شوهر در کنار هم زندگی می‌کنند.موضوع حقوق خانواده در منابع فقهی و به تبع آن، قانون مدنی ایران، شامل مباحث مهمی چون نکاح، انحلال نکاح، قرابت و نَسَب است. اکر در ارتباط با

حضانت

طلاق از جانب زوجه

طلاق توافقی

طلاق

عسر و حرج

مهریه

نامزدی

نفقه فرزندان

نفقه

وظایف مشاور حقوقی خانواده: 

راهنمایی کردن و مشاوره حقوقی عالی بهترین راه برای یک خانواده اعم از طلاق، حضانت فرزند یا هر چیز دیگری است.

کارایی مشاوره حقوقی خانواده:

اگر بدنبال پاسخ به مسائل حقوقی خانواده مانند طلاق ، حضانت فرزند ، حمایت ازکودک ، نفقه هستید  مهم است که بدانید نظام حقوق خانواده چه کارایی دارد که بهترین راه فهمیدن آن مشاوره حقوقی خانواده میباشد. مشاوره حقوقی خانواده میتواند راهنمایی صحیح را انجام داده و بهترین مسیر را جلوی شما قرار داده و اینکه از کجا و چگونه شروع کنید را میتواند مشاوره بدهد.

عکس مشاوره حقوقی خانواده

اهداف مشاوره حقوقی خانواده:

داشتن درک اساسی از فرآیندهای مختلف که ممکن است متحمل شوید یکی از اهداف اصلی مشاوره حقوقی خانواده است. هدف اصلی ما کمک به شهروندان در زمینه قانون خانواده که به کمک نیاز دارند میباشد.

انواع مشاوره حقوقی خانواده:

تیم متخصص مشاوره حقوقی خانواده گروه وکلای حکمت برای کمک به شما آماده است.

فرقی نمیکند شما در چه زمینه ای به کمک نیاز دارید طلاق، حضانت فرزند، حقوق کودک، حمایت از کودک، حقوق مالی زوجه ، نامزدی و یا هر گونه مشکل خانواده دیگری که نیاز به مشاوره حقوقی خانواده دارید، گروه وکلای حکمت متشکل از مشاوران و وکلای متخصص در امور خانواده آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی به همگان است.

گروه وکلای حکمت: 

متشکل از چندین وکیل متخصص و با تجربه آمادگی ارائه مشاوره حقوقی خانواده را به صورت تمام وقت برای افراد فراهم نموده است و برای اهالی محترم نیاوران برای تسهیل در اخذ مشاوره با وکیل در نیاوران به صورت ۲۴ ساعته مشاوره حقوقی در نظر گرفته است و در صورتی که وکیل در نیاوران را جست و جو می نمائید میتوانید از وکلای متخصص و با تجربه در نیاوران و در نزدیکی خود جهت امور حقوقی و کیفری و تنظیم قرارداد و مشاوره تلفنی و یا در صورت تمایل به صورت حضوری مشاوره دریافت نمائید. وکیل نیاوران در واقع با توجه به امکان ارائه کلیه امور حقوقی در کلیه مراجع حقوقی و کیفری شهر تهران و یا کشور را دارد و در صورت مشاوره تلفنی امکان حضور در محل شرکت جهت تنظیم قرارداد و یا حضور در مراجع قضایی شهر تهران و سایر استان ها وجود دارد.

کافی است با شماره های گروه وکلای حکمت تماس گرفته تا در صورت نیاز ، وقت مشاوره با وکیل نیاوران برای شما تعیین شود.

گروه وکلای حکمت مفتخر است با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند.

موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است.

در خصوص مشاوره حقوقی خانواده نیاز به وکیل دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم
در خصوص مشاوره حقوقی خانواده نیاز به مشاوره حقوقی دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم

یک سوال جزئی درباره مشاوره حقوقی خانواده دارید ؟ در بخش دیدگاه ها بپرسید

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی تلفنی 09123439500