در خصوص مشاوره حقوقی نیاز به وکیل دارید میتوانید با شماره02177719337 بگیرید . پاسخگویی از 9 صبح تا 18 می باشد. تماس فقط از تهران و شهر های اطراف -شهرستان پاسخگویی نداریم.
برای مشاوره حقوقی نیاز به مشاوره حقوقی دارید میتوانید با شماره02177719337 تماس بگیرید . پاسخگویی از 9 صبح تا 18 می باشد. تماس فقط از تهران و شهر های اطراف -شهرستان پاسخگویی نداریم.😊

از آنجایی که عموم افراد جامعه به جهت عدم آشنایی با قوانین و مقرارت جاریه ،دچار مشکلات عدیده ای در جهت حل و فصل مخاصمات خود هستند.بنابراین بهتر است در جریان حل و فصل دعاوی و اختلافات حاصله اعم از کیفری ، حقوقی و غیره ، شما از یک وکیل یا مشاوره حقوقی حرفه ای مجرب و کاردان، در زمینه موضوع اختلاف ( وکیل ملکی ، حقوقی ، کیفری ، خانوادگی و..)بهره لازمه را ببرید، در غیر اینصورت امکان دارد دچار خسران مالی فراوانی شوید.

فهرست مطالب این مقاله >برای مطالعه روی عنوان دلخواه کلیک کنید

گروه وکلای حکمت ارائه دهنده انواع مشاوره حقوقی آنلاین ، مشاوره حقوقی فوری و مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی، در خدمت شما می باشد

 

برای مشاوره حقوقی فوری همین الان با شماره های زیر تماس بگیرید .
09120170676

02177719337 

برای تماس مستقیم (با موبایل) روی شماره های بالا کلیک کنید

 

بهترین-مشاور-حقوقی-در-محدوده-شرق-و-شمال-تهران

مزایای گرفتن وکیل و مشاوره ای حقوقی حرفه ای چیست؟

 1. بعضی مواقع به جهت عدم آگاهی از مواعد و اوقات مقرر در قوانین دچار مشکل می شوید که وکیل از این موارد اطلاع دارد.
 2. برای دفاع از پرونده خود در دادگاه گاها نیاز به استنباط و استدلال داریم که افراد عادی توانایی استنباط و استدلال را ندارند
 3.  آشنایی و احاطه به قوانین مرتبط
 4.  غافلگیر نشدن در مقابل اظهارات طرف مقابل در مواقع ارائه ادله

فلذا بدین منظور ،برای انتخاب یک وکیل یا مشاوره حقوقی حرفه ای توانمند شرایط و مشخصات ذیل را مدنظر قرار دهید.

 

مشاوره حقوقی رایگان فقط و فقط از طریق فرم در این صفحه قابل ارائه میباشد . پس اگر سوالی دارید در قسمت ارسال سوال همین صفحه ارسال کنید  تا مشاورین حقوقی گروه وکلای حکمت به شما  پاسخ کاملی را بدهند .

 

ویژگی یک وکیل یا مشاوره حقوقی کارآمد : 

 1. رعایت صداقت و درستکاری: بدین منظور بهتر است به وکیل یا مشاور ه ای حقوقی مراجعه نمایید که نمونه کار او را دیده باشد
 2. آگاهی به قوانین  جاریه  و به روز  ممکلتی: خیلی از وکلاء شاید قوانین و مقرارت جاریه و روز مملکت را مطالعه نکرده باشند و سهوی توجهی به آن نگاه نکرده و بدین وسیله حق و حقوق شما ضایع گردد
 3. امانتداری: وکیل باید در رعایت اسناد و مدارک و اموال مراجعین و موکلین خود نهایت سعی و اهتمام خود را داشته باشد
 4. رعایت اصل فوریت: گاها تاخیر در انجام امور محوله به وکیل موجی تضییع حق موکل می گردد بدین منظور وکیل باید فوریت در کار را لحاظ کند
 5. داشتن محل کار مناسب و داشتن تابلو: خیلی از افراد در چارچوب اسم موسسات حقوقی و با جعل عناوین موجب کلاهبرداری از دیگران را فراهم می آورنند فلذا بدین منظور بهتر است به وکیلی مراجعه شود که هم دفتر  و هم تابلو ومجوز داشته باشد
 6. حسن معاشرت:  وکیل و مشاوره حقوقی باید همانطور که تمایل دارد دیگران با او  رفتار نمایند او با مراجعین و موکلین خود رفتار نماید
 7. پرهیز از شخصی کردن کار و دخیل کردن احساسات خود در موضوع : بعضا رویت شده افرادی تحت تاثیر احساسات شخصی خود قرار گرفته و آنطور که باید نمی توانند احساسات خود را کنترل نمایند و بعبارتی تحت تاثیر رفتار و احساسات دیگران قرار می گیرنند.

 

آیا می توان بدون گرفتن وکیل،از خود در دادگاه دفاع نمود :

متاسفانه گاها ملاحظه می گردد بعضی افراد در جهت یافتن راهی برای موفقیت خود در پرونده ،اقدام به  خریدن کتوب حقوقی وقانونی می نمایند که این اقدام با توجه به استنباط سطحی افراد اخیر الذکر ، از قوانین مربوطه  ،اقدامی کاملا غیر حرفه ای و ناشیانه محسوب می شود،اما بسیاری از افراد به دلایل زیادی از جمله ..

 1. هزینه بالای گرفتن  وکیل
 2. عدم اعتماد به وکیل
 3. سری بودن موضوع
 4. سایر ادله …

ترجیح می‌دهند خودشان پرونده را پیگیری کنند.

 

به منظور رسیدن به حق خود ، از طریق وکیل یا مشاوره حقوقی حرفه ای هم باید ..

1.حقی وجود داشته باشد

2.و هم دلائلی برای  اثبات حق موجود باشد

اگر حقی وجود نداشته باشد و یا احیانا برای اثبات حقانیت خود دلایلی وجود نداشته باشد نمی توانید حق خود را حتی با وکیل  هم اثبات  کنید.

و اما اگر وکیل یا مشاوره حقوقی حرفه ای باشد، می تواند با ظرافت خاصی مدارک و دلائلی هم برای شما جمع آوری کند.

پیشنهاد میشود این مطلب را از دست ندهید:نمونه شکواییه تحصیل مال نامشروع 

تضمین نتیجه پرونده ،آیا کاری معقولانه است ؟

وکلا یا مشاورین حقوقی حرفه ای که نتیجه پرونده را تضمین می نمایند ،در حقیقت اقدام خلاف واقع انجام می دهند چرا که از ارائه ادله و نحوه طرف مقابل دعوب، غافل هستند و آگاهی ندارند.

با توجه به اینکه نحوه استدلال و استنباط و نحوه رسیدگی هر قاضی متفاوت است ،جای تعجب است که نتیجه دعوی را تضمین می کنند!

 

برای حصول موفقیت در هر  پرونده ،مجموعه ای از عوامل و شرایط موثر است:

 1. درجه اعتبار و ارزش اسناد و مدارک موجود .
 2. نحوه رسیدگی قاضی
 3. نحوه ارائه ادله و یا دفاع وکیل
 4. نحوه دفاع و ادله طرف مقابل شما

در مورد مشاوره حقوقی حرفه ای  بیشتر بخوانید :

نقش مشاور حقوقی در دعاوی

مشاوره حقوقی آنلاین

 

شاید تاکنون با مشکلات حقوقی و جرائمی که در جامعه اتفاق افتاده باشد بر خورد داشته باشید و یا حتی مسئله واقع شده نیز ممکن است برای شما اتفاق افتاده باشد بنابراین در این گونه مواقع شاید تنها راهی که به نظرتون برسد پیدا کردن یک راه حل حقوقی مناسب است در نتیجه شروع به جستجو در گوگل کرده اید و یا حتی از آشنایان و همکاران برای پیدا کردن یک مشاوره حقوقی کمک خواسته اید بنابراین عده کثیری از شما هموطنان مشاوره و همفکری با یک وکیل و یا مشاوره حقوقی را ترجیح خواهید داد به اینکه خود به تنهایی اقداماتی انجام دهید پس نیاز است هر شخصی در تمام طول زندگی خود و در کنار امور کاری و مسائل خانوادگی خود یک مشاور حقوقی نیز داشته باشد زیرا شما نیز ممکن است این جمله معروف را به مراتب شنیده باشید :

“حادثه هیچ وقت خبر نمی کند ”

امروزه به دلیل مشغله ای که افراد دارند شاید نتوانند در تمام امور حقوقی اطلاعات کاملی داشته باشند و با انجام یک عمل حقوقی مثل امضای یک قرارداد که ممکن است درست تنظیم نشده باشد زندگی و سرمایه شما را نابود کند بنابراین بهتر است امور مختلف خود را از نظر حقوقی به یک مشاور حقوقی سپرده تا وی بتواند در این امور شما را کاملا راهنمایی و از معضلات سیستم قضایی رهایی بخشد .

 

مشاوره حقوقی چه کسی است ؟

مشاور حقوقی همانطور که از اسم آن پیداست شما را در امور مختلف حقوقی که برایتان پیش آمده است راهنمایی حقوقی خواهد کرد بنابراین این لفظ را می توان برای یک وکلای دادگستری و یا کسی که دارای پروانه وکالت نباشد استفاده نمود .

 

مهارت ها و دانش یک مشاور حقوقی چه مواردی هستند ؟

 1. یک مشاور حقوقی خوب و توانمند باید به همه قوانین مرتبط حقوقی  تسلط کافی داشته باشد .
 2. گرفتن تصمیم درست و به موقع در شرایط مهم و حساس
 3. یک مشاور حقوقی خوب باید سخن ور خوبی باشد توانایی متقاعد کند
 4. یک مشاور حقوقی خوب باید امین مردم باشد و در نگهداری اسناد و مدارک مراجعه کنندگان کوشا باشد.
 5. داشتن صداقت و تعهد از خصوصیات اخلاقی یک مشاوره حرفه ای است.
 6. یک مشاور حقوقی خوب باید تمامی مسائل و موضوعات مختلف را به خوبی تجزیه و تحلیل کند.

 

محدودیت های شغلی مشاوره حقوقی :

یکی از محدودیت های شغلی یک مشاور حقوقی این است که به استخدام رسمی یک شرکت یا سازمان یا افراد در نمی آید و قرارداد یک مشاور حقوقی نیز از نوع قرارداد مشاوره خواهد بود و حقوق وی نیز به صورت ساعتی پرداخت خواهد شد  همچنین با توجه به اینکه در هر حوزه حقوقی نیاز به تخصص اون قسمت خواهد داشت در نتیجه یک مشاور حقوقی نیز باید در زمینه های تخصصی تبحر لازم را برای مشاوره داشته باشد .

امروزه بسیاری از شرکتهای بزرگ و یا حتی سازمانهایی با پیچیدگی های بسیار نیاز به مشاوره های حقوقی دارند که دارای مهارتهای حقوقی در زمینه شرکتها و مسائل حقوقی شرکت از جمله خرید سهام و انتقال و انجام هر گونه قراردادهای انجام شده بین شرکا و شرکت با شرکت دیگر و یا با افراد دیگر و همچنین امور ورشکستگی آن می باشند و آینده کار خود را در کنار یک مشاور متبحر ادامه خواهند داد .

 

وظایف شغلی مشاوره حقوقی :

1-امور مربوط به دعاوی

2-امور مربوط به قراردادها

3-امور مربوط به پژوهش‌ها

4- ارائه پیش‌نویس و تنظیم قرارداد

 

امور مربوط به دعاوی :

مشاوره حقوقی در زمینه مربوط به دعاویی جزو مهمترین مشاوره ها محسوب میشود چرا که ، مراجعه کننده به مشاوره حقوقی بدنبال یافتن مسیر و راه صحیح برای پیشبرد پرونده قضایی خود است که در نهایت مراجعه کننده است که پرونده خود را به وکیل دادگستری بسپارد یا نه. به همین دلیل این مرحله از مشاوره جزو حساس ترین و مهمترین مراحل است.

 

امور مربوط به قراردادها :

این قسم از مشاوره جزو تخصصات مربوط به وکیل و مشاوره مجرب و مسلط به امور قراردادها است بدلیل اینکه ریشه اکثر اختلافات در قراردادهای بی محتوا و غیر فنی است که توسط غیر کارشناس تنظیم شده است به همین منظور قراردادی میتواند از اختلافات در آینده پیشگیری کند که اصولی و قانونی تنظیم شده باشد و جای ابهام و تفسیر نداشته باشد .

 

امور مربوط به پژوهش ها :

این نوع مشاوره جزو تخصص ترین امور حقوقی است که مشاوره قبل از ارائه مشاوره ، پژوهش های لازم را انجام می دهد بعد در نهایت همراه با دانش و اطلاعات کاربردی مشاوره لازه را به شخص یا اشخاص نیازمند ارائه می دهد .

 

ارائه پیش نویس و تنظیم قرارداد :

پیش نویس و تنظیم قرارداد جزو صلاحیت وکیل دادگستری و مشاور حقوقی است که در صورت نیاز هرکس و بر حسب نیاز ، مشاور حقوقی میتواند علاوه بر ارائه مشاوره ، قراردادهای فنی را هم تنظیم کند تا کمترین آسیب و خدشه ای به حوزه معاملات و تبادلات مالی وارد شود .

 

تفاوت وکیل و مشاوره حقوقی :

تنها تفاوت بین وکیل و مشاوره حقوقی ، در حوزه وکالت در دادگاه ها و مراجع قضایی و قانونی است که این امر تجربه و آگاهی از رویه موجود میشود در صورتی که مشاور حقوقی از این فرصت بی بهره است و حق وکالت کردن را ندارد .

بهترین مشاوران حقوقی ، اغلب خود وکیل دادگستری هم هستند و همراه با تجربه و رویه موجود مشاوره لازم را ارائه می دهند .

مشاوره حقوقی شرکت
مشاور حقوقی شرکت

مشاوره حقوقی شرکت چگونه است؟ 

یک مشاوره حقوقی که قرار است در امور یک شرکت مشاوره نماید باید در تمامی امور و قوانین یک شرکت آگاه باشد در ایران قوانین مرتبط با شرکتها در قانون تجارت و قانون ثبت شرکتها تصریح شده بنابراین مشاوره حقوقی باید واقف به این امور بوده تا بتواند راهنمایی کاملی انجام دهد .داشتن مشاور حقوقی معتبر در قالب یک تیم حرفه ای و مجرب ، تشکیل شده از وکلای پایه یک دادگستری به نوعی سرمایه گذاری در عرصه کار ، تجارت است.

مدیران و مسئولان شرکتها به دلیل عدم آگاهی کافی نسبت به قوانین و مقررات ، شیوه ها و قالب های قراردادی ، راهکارهای حقوقی در شیوه های طرح دعوا و شکایت در مراجع قضایی و داوری نیاز به همکاری با وکلای پایه یک دادگستری را دارند تا بتوانند با بهره مندی از مشاوره حقوقی در رابطه با موضوع شرکت ها. درگیر مسائل حقوقی شده شرکت ها نشده و تمرکز بر روی فعالیت خود داشته باشند.

البته اگر میخواهید شرکت ثبت کنید ما قبلا در این خصوص و مشاوره هایی که میتوانید در زمینه مشاوره حقوقی ثبت شرکت دریافت کنید یک مقاله جامع نوشته ایم.

 

مواردی که در حوزه دعوی شرکتها مطرح می شود :

 1. امور حقوقی ثبت شرکت و ثبت صورت جلسات شرکت
 2. امور حقوقی تشکیل و حد نصاب جهت تصمیمات مجامع
 3. امور حقوقی ورشکسیتگی به تقصیر ، ورشکستگی ساده ، ورشکستیگی به تقلب ، توقف شرکت ، انجلال شرکت و قرارداد ارفاقی
 4. حضور در جلسات مذاکرات و تنظیم قراردادها
 5. امور حقوقی مربوط به مناقصات و مزایدات و کمیسیون معاملات
 6. تنظیم و نظارت بر قراردادهای کار
 7. قبول وکالت دعاوی شرکت و دفاع از دعاوی علیه شرکت
 8. دفاع در پرونده های اداره کار و دیوان عدالت اداری
 9. معاضدت حقوقی و مشاوره حقوقی به پرسنل و کارمندان شرکت

 

مشاوره حقوقی خانواده چه ویژگی هایی را باید داشته باشد؟

یک مشاور حقوقی خانواده برای آنکه بتواند نسبت به تمام امور خانواده ، مشاوره ای کامل و جامع نماید باید به قوانین بخش خانواده در قانون مدنی و همچنین قانون اجرای احکام و قانون حمایت خانواده تسلط کافی داشته باشد .

اصولا افراد به صورت دو نفره (زوج و زوجه ) به یک مشاور رجوع خواهند کرد ولی در مواقعی نیز طرفین به تنهایی به یک مشاوره حقوقی مراجعه و برای حل مشلات و اختلافات خانوادگی خود با او صحبت و به دنبال یک راه حل خواهند بود. مشاوره حقوقی با اطلاعاتی که از موضوعات و مسائل حقوقی مالی و حتی غیر مالی طرفین خواهد داشت باید با دانش و تبحر خود آنها را راهنمایی و یا به سمت دادگاه برای دریافت حق و حقوق خود به دادگاه هدایت نماید .

 

مواردی که در حوزه دعوی خانواده مطرح می شود :

 1. ازدواج
 2. طلاق توافقی
 3. طلاق
 4. نفقه
 5. مهریه
  در خصوص مهریه مشکل دارید ؟ میخواهید همین الان یک مقاله در این خصوص بخوانید ؟ مشاوره حقوقی مهریه 
 6. حضانت
 7. جهیزیه

 

حقوق مالی و غیر مالی زن :

با عقد ازدواج و تشکیل خانواده هریک از زن و مرد دارای حقوقی خواهند شد از جمله حسن معاشرت ،قیمومت و سرپرستی و تمکین و نفقه ،مهریه ، اجرت المثل و….

در سایت قبلا یک مقاله در خصوصمشاوره حقوقی خانواده منتشر کرده ایم اگر دوست دارید میتوانید مراجعه کنید و بخوانید 

 مشاوره حقوقی کیفری :

یکی از شاخه های علم حقوق ،قانون مجازات اسلامی و دادرسی کیفری است.در دعاوی کیفری به دلیل اهمیت جرائم و تخصصی بودن آن بهتر است با یک مشاوره حقوقی که در زمینه امور جزایی تسلط  و تبحر کافی داشته باشد مشورت نموده تا با تصمیم و راهنمایی درست بتواند در کوتاهترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برسد .

 

 

مواردی که در حوزه دعاوی کیفری مطرح است :

 1. خیانت در امانت
 2. کلاهبرداری
 3. فروش مال غیر
 4. سرقت
 5. قتل فوت در تصادفات رانندگی
 6. دیه
 7. ضرب و جرح
 8. نزاع
 9. جعل و استفاده از سند مجعول
 10. توهین
 11. تجاوز به عنف
 12. تهدید
 13. آدم ربایی مزاحمت تلفنی
 14. مواد مخدر
مشاوره حقوقی اینترنتی
مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی ملکی :

یک مشاوره خوب در امور ملکی کسی است که بتواند به قوانین راجع به ملک از جمله خرید و فروش آپارتمان ، زمین ، اجاره ، رهن ، قرارداد های مشارکت، فروش ملک مشاع، انحصار وراثت ملک ، تنظیم قرارداد اجاره در قالب سند رسمی و… تسلط کافی داشته باشد .

 

مواردی که در حوزه دعوی مربوط به ملک مطرح است :

 1. ابطال بیع نامه
 2. اجاره
 3. الزام به تنظیم سند
 4. حریم ملک
 5. حق ارتفاق و حق انتفاع
 6. خلع ید تخلیه ید تصرف عدوانی
 7. دستور تخلیه
 8. فسخ بیع نامه
 9. قلع و قمع
 10. مالکیت
 11.  انتقال مال غیر
 12. تقسیم و افراز املاک مشاع و الزام به اخذ پایان کار
 13. دعاوی مشارکت در ساخت و الزام به انجام و ایفای تعهد و خسارت های وارده
 14. ، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی

 

اگر میخواهید یک مقاله  جامع در خصوص مشاوره حقوقی بخوانید پیشنهاد ما به شما مقاله مشاوره حقوقی ملکی است پیشنهاد می کنیم کلیک کنید و همین الان آن را بخوانید 

آیا مشاوره حقوقی رایگان حقیقت دارد ؟

اری احتمال اینکه حقیقت داشته باشد دارد ولی به دو شکل ممکن است رایگان باشد مورد اول اینکه موسسه یا وکیل برای کسب تجربه مشاوره رایگان بدهد . مورد دوم اینکه موسسه یا وکیل برای دام انداختن و متقاعد کردن افراد و گرفتن پرونده ها انها مشاوره رایگان بدهند . پس گول مشاوره حقوقی رایگان را نخورید ..از افراد حرفه ای که در این حوزه هستند با پرداخت مبلغی مشاوره بگیرید و خیال خودتان را از همه لحاظ راحت کنید.

نیاز به وکیل دارید با شماره های زیر تماس بگیرید.

به مطالعه تان ادامه بدهید.

یک سوال جزئی درباره مشاوره حقوقی دارید ؟ در بخش دیدگاه ها بپرسید

69 پاسخ

 1. سلام و درود وقت بخیر من دانشجو هستم.
  دوره های آموزش مشاور حقوقی رو در کجا میتونم شرکت کنم
  کمک کنید جواب بدید من منتظرم

  1. سلام. مجموعه گروه وکلای حکمت آماده آموزش در زمینه مشاوره حقوقی میباشد در صورت تمایل با مجموعه ما میتوانید در ارتباط باشید.

 2. بسیار عالی متشکرم از سایت بسیار خوب و پر محتوی شما
  لطفا در مورد مشاوره حقوقی ملکی مطالب بیشتری درج کنید تا از ان بهره من شویم ممنون و تشکر از سایت خوب و علمیتون

 3. با سلام و خسته نباشید
  من نیاز به مشاوره حقوقی در زمینه انتقال ارث توسط دیگر وراث بدون رضايت ورثه
  میخواستم لطفا راهنمایی کنید
  مچکرم

 4. وقت گروه وکلای حکمت بخیر
  جناب چشمی وکیل برتر تهران
  ایا مشاوره حقوقی از طریق واتساپ
  نیز برای شرکت ما امکان پذیر است؟

 5. سلام سایت خیلی خوبی دارید خیلی وقته دارم دنبال میکنم
  فقط یک سوال ایا شما وکالت و مشاوره حقوقی برای شرکت هم میدهید ؟

 6. سلام وخ بخیر :ببخشید من با همسرم به مشکل خوردیم با مشاوره حقوقی خانواده میتونم یه کاری کنم که مهریه ندم یا کم بدم؟

 7. سلام وقت بخیر برای اعتراض به نظریه کارشناسی برای اداره کار مشاوره حقوقی میخواستم ممنون میشم منو راهنمایی کنیم که چه جوری بنویسم

 8. سلام
  من یک پرونده در ارتباط با مواد مخدر داشتم مقدار مواد 50 گرم گراس بود ولی به اشتباه 500 گرم خورده و در هیچ کدام ازجلسات دادگاه هم نرفتم. و درخواست و لایحه دفاعیه دادم واسه دادگاه تجدید نظر بازم جلسه درسیدگی گذاشتم و چون مسافرت بودم باز هم نتونستم برم حکم بر 500 گرم صادر و قطعی شده و پرونده جهت اجرا به اجرای احکام رفته میخام بدونم. حالا میتونم وکیل بگیرم و پیگیر این اشتباه بشه و درخواست اعاده دادرسی مجدد بدهد اگر خودمم بتونم انجام بدم محبت کنید بهم مشاوره حقوقی بدید ممنون

 9. آقا ما دو سال پیش یه زمین مشاع رو قولنامه ای خریدم حالت صاحب زمین نمیاد سند بزنه، چیکار کنم؟ بهم مشاوره حقوقی میدید بدون هزینه

 10. وقت بخیر یک مشاوره حقوقی میخواستم در ارتباط با قانون تقسیم رهن و اجاره بین سه تا همخونه که دو نفر آنها در یک اتاق و نفر سوم اتاق جداگانه دارد چه جوریه

 11. سلام خانم وکیل مادرم بیمه پدرم بوده و مستمری میگرفته حالا مادرم فوت کرده و من هم تحت پوشش بهزیستی هستم میتوانم از مستمری مادرم استفاده کنم میشه بهم یه مشاوره حقوقی بدید

 12. ما یه فامیل معتاد داریم چند بار به کمپ های مختلف بردنش برای ترک ولی هربار که اومده بدتر از قبل شده؛ وقتی که میاد خونه میزنه و خیلی بددهنه ؛ خرجی هم نمیاره و بیکاره و پولشو از فامیلمون میگیره؛ میخواستم بپرسم میشه مدارکی که توی کمپ های مختلف داره رو پاک کرد ؟ چون پارتی داره و امکان داره که برای پاک نشون دادنش این کارو بکنن … اگه بشه مدارکو از بین برد ؛ با عکس و فیلمهایی که ازش گرفتن میشه چیزیو اثبات کرد؟

 13. با احترام
  من یک واحد آپارتمان رهن کردم که به علت رطوبت بیش از حد نیاز به تعمیر اساسی دارد. من تماسهای زیادی با صاحبخانه گرفتم ولی ایشون به هیچ عنوان پیگیر این خرابی ها نیست و هر لحظه امکان ریزش کف آشپزخانه یا دیوار وجود دارد. قرارداد تا پایان آبان تمام میشود. آیا با توجه به عدم پیگیری صاحبخانه من می‌توانم از او درخواست کنم که پول رهن مرا بدهد و من زودتر از موعد آپارتمان ایشان را تخلیه کنم؟ آیا می‌تواند مبلغ رهن ما را کم کند؟ اگر بله چقدر کم می‌شود؟
  230 میلیون تومان رهن کامل است.یک مشاوره حقوقی بهم میدید

 14. سلام وقت بخیر : در خصوص مشاور حقوقی رایگان ممنون هستم از شما و مجموعه خوب تون واقعا وکیل اقای چشمی خیلی حرفه ای هستند در کارشون .

 15. سلام.
  زمینی در یک روستا هست که صاحب زمین، سند ندارد و فقط یک تقسیم نامه دارد. این زمین ارثی است.
  سوالم این است که چطور می تواند برای این زمین سند بگیرد؟
  به کجا باید مراجعه کند؟
  چه مدارکی باید ببرد؟
  آیا هزینه دارد؟
  به طور کلی مراحل اش را به اختصار توضیح می دهید؟
  سپاس

 16. با سلام بنده ملکی را خریدم و بخشی از قیمت توافقی را بعد از تاریخ اعلام شده جهت مراجعه به دفترخانه به صورت چک پرداخت کردم به فروشنده و چک هم پاس شده الان فروشنده دادخواست فسخ داده آیا با توجه باینکه چک من را پاس کرده میتونه قرارداد رو فسخ کنه؟ و اینکه بانک استعلام برداشت چک من زا پریتت داده و مهر و امضا شعبه هم انجام شده.

 17. سلام من الان دو ماهه دخترمو به انتخاب زنم داخل کلانتری میبینم میخواستم بدونم پدر و مادر بزرگ جد پدری آیا باید از دیدار نوه شون محروم باشن تا ۷ سالگی؟؟ زنم ۳ ماهه رفته عدم تمکین زدم

 18. با توجه به اینکه پیرینت خط ثابت منزل را گرفتم و متوجه شدم که همسرم با یک مردی ارتباط دارد و خودش نیز قبول کرده و قول داد که دیگر هیچ گونه ارتباطی با آن مرد و هیچ مردی دیگر نداشته باشد و بنده بخاطر داشتن فرزند کوچک ایشان را بخشیدم ، ولی متاسفانه چند روز قبل بصورت کامل شانسی موبایل ایشان درحال زنگ خوردن بود و بنده شماره تماس گیرنده را دیدم و متوجه شدم همان فردی است که همسرم قبلا ارتباط داشته ، حال باتوجه به اینکه خط موبایل به نام خود همسرم میباشد بنده چگونه میتوانم پیرینت خط ایشان را بگیرم و اقدامات لازم را جهت طلاق انجام دهم چون دیگر نمیتوانم قبول کنم مادر فرزندم با یک مرد دیگر ارتباط دارد

  1. سلام وقت شما بخیر
   شما نمی توانید پرینت تلفن همراه خانتون رو بگیرید برای این کار نیاز به دستور قضایی دارید ولیکن با توجه به قوانین و مقررات ما حق طلاق با مرد است و برای انجام طلاق نیازی به اثبات رابطه نامشروع ندارید
   برای توضیح در خصوص نحوه اثبات رابطه نامشروع میتوانید با شماره های مندرج در سایت با ما تماس حاصل فرمائید

  1. سلام وقت شما بخیر

   پزشکی قانونی زمان حدودی آن را می تواند تشخیص دهد و به طور دقیق قابل تشخیص نیست،معمولا در مواردی که تجاوز رخ داده فرد باید ظرف 72 ساعت به پزشکی قانونی مراجعه کند و به طور کلی
   پزشکی قانونی تا 3 هفته پس از وقوع رابطه جنسی قادر به تشخیص آن می باشد و پس از گذشت 3 هفته دیگر قابل تشخیص نیست.

 19. خانه مسکن مهر خریده‌ام و آن را قولنامه کردم، تنها سند ما وام خانه است، مشخصات خانه که با مشاعات باشد را از آن‌ها نگرفته‌ام، بعدها به مشکل برمی‌خورم؟

 20. آیا می‌توان در فضای مشاع با نظر اعضای هیئت‌مدیره یا اکثریت مالکان باشگاه ورزشی ایجاد کرد؟

 21. سلام. ما سه برادر هستیم. پدرمان یک مغازه سرقفلی دارد. سند مغازه سرقفلی را به نام ما سه برادر هر کدام دو دانگ تنظیم کرده.( سند صلح ). در عین حال ، وکالت محضری هم تنظیم شده که تا زمان حیات پدر و مادر ، اختیار مغازه با پدر و مادر است . در حال حاضر ، یکی از برادران به همراه پدر در مغازه در حال فعالیت و امرار معاش هستند. حال میخوام بدونم همسر یکی از برادرانی که در مغازه فعالیت ندارد میتواند بابت مهریه درخواست توقیف ملک را بدهد ؟

 22. من بر روی همسر سابقم دعوای اعسار باز کردم الان دو بار از دادگاه برام ابلاغیه امده که برای خوانده ابلاغ نمیرسه الان ایشون خارج از کشور و من نمیتونم هزینه سکه رو تهیه کنم

 23. با سلام بنده با موتور خودم با پژو راننده خانوم تصادف کردم مقصر راننده پژو شناخته شد و کروکی کشیده شد البته ایشون رفته دادسرا همه چیز هم قبول کرده امضا داده ماشینو بیرون اورده من هم ران پای راستم که پلاتین گذاشته شده و مچ دست چپم شکسته پلاتین فضایی قرار دادن فعلا دکتر هم تحت درمان قرار دادن بنده رو طول درمان تعیین نکردن درصد دیه پزشکی قانونی چقدر خواهد بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین الان مشاوره حقوقی رزرو کنید. تا مشکل تان حل شود.
مشاوره حقوقی تلفنی 09120170676

توجه !

اگر در خصوص مشاوره حقوقی نیاز به وکیل یا مشاوره حقوقی دارید

وکلا و مشاورین حقوقی گروه وکلای حکمت در زمینه میتوانند به شما کمک کنند.کافیست تماس بگیرید.

اگر با موبایل این صفحه را میبینید برای تماس مستقیم کافیست روی دکمه های بالا کلیک کنید.