مشاوره حقوقی آنلاین

حقوق دانش تنظیم روابط اجتماعی میان مردم از طریق وضع قوانین و ضمانت اجرا های عدم رعایت آن است.

(مشاوره حقوقی آنلاین ) 

با آنکه مخاطب قانون، تمامی افراد در جامعه هستند و اصولاً پانزده روز پس از انتشار قانون در روزنامه‌ی رسمی کشور، تمامی افراد مطلع از آن فرض می ‌شوند، لیکن به نظر می ‌رسد که گاهی اوقات میان مردم اطلاع کامل محقق نمی ‌شود و نیاز به مشاوره حقوقی پیدا می‌شود. (مشاوره حقوقی آنلاین )

علاوه بر آن هر فردی ممکن است در جامعه به مشکلاتی بر بخورد . (مشاوره حقوقی آنلاین )

در زندگی کنونی ممکن است در زمینه خانوادگی همچون طلاق توافقی ،مهریه ، نفقه و امور ملکی همچون تصرف عدوانی ، دستور تخلیه ، اجاره و امور ثبتی و امور حقوقی و کیفری به مشکلات مواجه شویم .(مشاوره حقوقی آنلاین )

مشاوره حقوقی آنلاین

وکیل ( برای گرفتن وکیل کلیک کنید .)

مشاوره حقوقی ( برای گرفتن راهنمائی و مشاوره کلیک کنید . )

داود چشمی

مشاوره حقوقی می ‌تواند در تمامی امور حقوقی و قانونی زندگی اجتماعی به کار آید.

از دلایل استفاده از مشاوره حقوقی عدم اطلاع کافی و دانش مردم از قوانین است که وکیل مجرب می تواند با دانش خود به خوبی از پس آن برآید .

یکی دیگر از دلایل آن کلمات ثقیل و ناآشنا در این رشته است که با مشاوره حقوقی و مشورت یا وکیل ذبده می توانیم آشنایی پیدا کنیم .

از مهم ترین دلایل استفاده و بهره بردن از مشاوره حقوقی و وکیل ، تخصصی بودن این دانش است .

همانطور که برای رفع بیماری باید به پزشک که دانش آموخته ی این رشته است رجوع کرد ؛ برای حل و فصل مشکلات هم باید به فردی که در این زمینه تخصص و تجربه ی کافی دارد ، همچون وکیل ، رجوع کنیم . زیرا هر رشته و دانشی فرد متخصص خود را می طلبد .

معمولاً مردم با قوانین و مقررات و رویه‌ های قانونی آشنا نیستند و حداقل راجع به مسائل حقوقی پیچیده و مسائلی که کمتر در میان مردم مبتلابه است، آگاهی کمتری دارند. به همین علت باید حتی المقدور با مشاوره حقوقی مناسب مسائل را نگاه کنیم تا روش حل آن را بدانیم و با بی تجربگی و عدم تخصص راه اشتباه نرویم .

اگر در مواجه با مشکلات بخواهیم خودمان آن ها را حل و اقدام کنیم ممکن است به دلایل نامبرده در بالا همچون عدم آگاهی کافی ، عدم تجربه و تخصص و …… آن مشکلات را بزرگتر کنیم و یا نتوانیم آنرا حل کنیم بنابراین عقلانی ترین راه این است که با مشاوره حقوقی و انتخاب وکیل مجرب راه را برای خودمان هموار کنیم .

بنابراین می توانیم نتیجه بگیریم که برای گذر از مشکلات بهتر است آسوده ترین مسیر را انتخاب کنیم و از افراد با تجربه و با تخصص که سالیان در این امر مطالعه و تخصص داشته اند کمک بگیریم تا هم در مسیر درست گام برداریم و هم به موقع و آسان به هدف و حل مشکل برسیم .

شما همراهان گرامی می توانید برای بهره بردن از دانش وکلای مجرب و مشاوره حقوقی وکیل شرق تهران ( تهرانپارس ) با ما در تماس باشید .

1 پاسخ
 1. Adel گفته:

  سلام خدمت شما مشاور محترم
  من درسال ۱۳۹۰ و در دوران آموزشی خدمت مقدس سربازی و در پادگان نظامی و بدون هیچ وسیله ایمنی و در حین تخریب دیوار و بر اثر برخورد پتک با دست راست ضمن شکستگی و خرد شدن انگشتان دست راست متاسفانه چهار تاندون از تاندونهای دست راستم پاره شد. و بعد از اعزام به بیمارستان دستم مورد عمل جراحی قرار گرفت .و بعد از عمل جراحی و دوران نقاهت و استراحت متاسفانه در چهار انگشت من دچار محدودیت حرکتی گرددید بطوری که کامل باز و بسته نمیشود و دو انگشت میانی اصلا تحرک ندارن و مداوم همراه با درد هست در کمسیون پزشکی با معلول خدمتی موافقت کرد .در ضمن در نامه پزشکی قانونی با هشت درصد دیه من موافقت گرددیده است . (در زمان خدمت مبلغی ناچیزی بعنوان غرامت گرفتم ولی حالا میتوانم برای مطالبه دیه اقدام کنم)حال از شما مشاور محترم سوال دارم که :
  ۱_چگونه میتوانم در دادسرا اقدام به دعوی مطالبه دیه بپردازم؟
  ۲_در کدام دادگاه یا دادسرا میتوانم طرح دعوی نمایم دادسرای عمومی یا دادسرای نظامی؟
  ۳ درصورت پرداخت دیه ..ایا دیه همان سال حادثه پرداخت میشود یا دیه بصورت یوم ادا میباشد؟
  با تشکر از شما

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =