اگر نیاز به وکیل در جنت آباد دارید و از خودتان میپرسید وکیل متخصص در جنت آباد کیست و چه ویژگی هایی دارد؟پیشنهاد میکنیم این مقاله را از دست ندهید و آن را تا آخر مطالعه کنید تا جواب سوال خود را پیدا کنید.

آدرس وکیل در جنت آباد:

اگر شما میخواهید بصورت حضوری با وکیل در جنت آباد ملاقات داشته باشید در ادامه ادرس بهترین دفتر وکالت در جنت آباد را برای شما اورده ایم .(ما در حال معرفی بهترین وکیل متخصص ملکی برای شما هستیم پس اعتماد کنید و با خیال راحت وکالت تان را به این گروه واگذار کنید )‌

وکیل ملکی کیست؟

وکیل به شخصی گفته میشود که در دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به املاک تخصص دارد.دعاوی ملکی مستلزم داشتن دانش ،تجربه و تخصص فراوان است.

زیرا دعاوی مربوط به املاک دارای پیچیدگی های فراوانی است بنابراین به وکیلی نیاز هست که با تمام پیچ و خم های این راه آشنایی داشته باشد.یک وکیل در جنت آباد در زمینه ملکی باید به تمام آیین و قوانین مربوط به املاک اشراف کامل داشته باشد.داشن تخصص فراوان یکی از ویژگی های بارز یک وکیل  قوی ملکی است ،زیرا تجربه و تخصص باعث میشود که درصد موفقیت بیشتری درمحاکم دادگستری داشته باشد.

حوزه تخصصی وکیل املاک:

مطالبه اجرت المثل ایام تصرف-تخلیه ملک استیجاری-الزام به تنظیم سند رسمی-تقسیم ملک مشاع-رفع مزاحمت از ملک-افراز ملک-فسخ قرارداد اجاره-تعدیل اجاره بها و درخواست تخلیه عین مستاجره از سوی وراث و………..

یک وکیل املاک میتواند چه کاری انجام دهد؟

 1. دریافت مجوز پایان کار
 2. دعوای الزام به اخذ تخلیه ید
 3. تقسیم و افراز املاک مشاع
 4. دعوای خلع ید
 5. دعوای بر سر مالکیت ملک
 6. دعوای مزاحمت و ممانعت از حق
 7. دعوای تصرف عدوانی

در تصرف عدوانی:

تصرف عدوانی نوعی تسلط و استیلای قانونی بر ملک دیگری است به شرط انکه این تسلط کاملا روشن و مشخص باشد بنابراین این نوع دعاوی دارای پیچیدگی هایی است که یک وکیل پایه یک دادگستری ملکی می تواند به راحتی آنرا حل و فصل کند این نوع دعاوی دارای 3 نوع می باشد که می توانید از یک مشاور حقوقی کمک بگیرید.

 در افراز ملک :

افراز ملک عبارت است از جدا نمودن سهم مشاع شرکا از یکدیگر، به عبارت دیگر تقسیم مال غیرمنقول مشاع بین شرکا به نسبت سهم آنها است. افراز را به دو دسته تقسیم نموده‌اند: افراز اجباری یعنی افراز مال به موجب حکم دادگاه (یا تصمیم اداره‌ی ثبت) که شرکا را مجبور به قبول قسمت مال مشاع می‌کند. افراز به تراضی، افرازی است که شرکا به دلخواه خود انجام می‌دهند.نکته‌ی مهم این که در عمل افراز، کلیه‌ی مالکین مشاعی باید به صورت خواهان یا خوانده دخالت داشته باشند و در جریان خواسته و عملیات اجرایی قرار گیرند

نقش وکیل جنت آباد در مزاحمت های ملکی:

شاید تاکنون در ملک خود با مزاحمت افرادی مواجهه شده باشید و در بر خورد با آنها انچه را که عرف میداند اعمال کرده باشید بهتر است در این گونه مواقع از یک وکیل مشاوره گرفته تا بتوانید از مزاحم ملک خود رفع اثر کنید مثلا وقتی یک مستاجر با قطع آب و برق خود توسط مالک مواجهه می شود و یا حتی از حق ارتفاق و انتفاع یک شخص توسط مالک ممانعت ایجاد شده باشد بنابراین حنما نباید شخص مالک مال باشد بلکه همین که به اذن مالن نیز متصرف محسوب شود کافی است .

نقش وکیل جنت آباد در الزام به تنظیم سند اجاره:

به موجب ماده 7 قانون روابط موجر و مستاجر مصوب سال 1356 :

در مواردی که بین موجر و مستاجر اجاره نامه ای تنظیم نشده باشد یا اگر مدت اجاره منقضی شده باشد و طرفین در تنظیم اجاره نامه یا تعیین اجاره بها و شرایط آن اختلاف کنند هر یک میتوانند به دادگاه رجوع کرده و درخواست رسیدگی کرده نکته حائز اهمیت زمانی است که اگر موجر دعوی تخلیه مطرح نموده باشد رسیدگی به دعوی تنظیم سند اجاره موکول به ختم رسیدگی دعوی تخلیه میشود بنابراین اگر قبل یا بعد از اقامه دعوی تنظیم سند اجاره از سوی مستاجر دعوی تخلیهدر جریان رسیدگی باشد بدوا به این دعوی رسیدگی خواهد شد . در طرح دعوا مطروح در صورتی که اجاره نامه ای که خود دلیلی بر رابطه استیجاری است در بین نباشد بهتر است ابتدا اظهارنامه ای تنظیم و ضمن آن تنظیم سند اجاره درخواست شود.

 درخواست تخلیه عین مستاجره توسط وکیل جنت آباد :

به موجب قانون حاکم بر رابطه استیجاری مصوب سال 76 و مطابق تبصره 2 ماده 10 آیین نامه آن در صورت فوت موجر یا مستاجر وراث آنان قائم مقام قانونی شان محسوب میشوند فلذا با پایان مدت اجاره حتی اگر یک نفر از وراث درخواست تخلیه کند درخواست متقاضی صحیح و دادگاه باید به آن ترتیب اثر دهد و با پرداخت تمام مبلغ سرقفلی به قیمت عادله روز دستور تخلیه صادر شود.

نکات مهم در مورد وکیل ملکی در جنت آباد:

 • نحوه ی تنظیم دادخواست
 • آگاهی از هزینه ها
 • تجربه
 • برخورد مناسب و پیگیری
 • آگاهی کامل نسبت به قوانین ثبت اسناد و املاک
 • بر اجرای احکام نظارت کافی داشته باشد
در خصوص وکیل در جنت آباد نیاز به وکیل دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم
در خصوص وکیل در جنت آباد نیاز به مشاوره حقوقی دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم

یک سوال جزئی درباره وکیل در جنت آباد دارید ؟ در بخش دیدگاه ها بپرسید

0 0 vote
امتیاز به این مقاله
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments