این مقاله ای که شما در حال مطالعه آن هستید توسط وکیل در باغ فیض تنظیم گردیده است که در دعاوی خانواده تخصص دارد. برای آشنایی بیشتر با حوزه تخصصی وکیل باغ فیض این مطلب را از دست ندهید.

وکیل کیست؟

وکیل کسی است که از طرف شخص دیگری، اعم از حقوقی یا حقیقی به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود.

وکالت چیست؟

وکالت یک عقد جایز است که در چارچوب مقررات قانون مدنی منعقد می‌شود و طرفین آن وکیل و موکل نامیده می‌شوند

ویژگی های وکیل متخصص خانواده:

 وکیل در باغ فیض که در حوزه دعاوی خانواده تخصص دارد در مرحله اول با مطالعه کامل پرونده و بررسی کلیه جوانب پرونده اگر به هر دلیل قانونی متوجه شود درصد پیشرفت و

موفقیت پرونده کم باشد آن را به اطلاع موکل خود می رساند و از قبول پرونده وی خودداری میکند.

وکیل خانواده در مرحله اول سعی در صلح و سازش بین زوجین خواهد نمود ولی در نهایت اگر امکان صلح و سازش بین طرفین وجود نداشته باشد برای طرح دعوا اقدام می کند.

مهمترین دعاوی خانواده عبارتند از:

1-مهریه

2-نفقه

3-حضانت فرزند

4-عدم تمکین

5-ازدواج مجدد

6-اجرت المثل

7-فسخ نکاح

8-اثبات زوجیت

و………

در صورت نیاز با وکیل در باغ فیض با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا وکلای مجرب و متخصص گروه وکلای حکمت پاسخگوی آن باشد.

انواع طلاق از زبان وکیل در باغ فیض :

1-طلاق توافقی باشد

 2 – طلاق به درخواست زوجه باشد.

 3 – طلاق به درخواست زوج باشد.

طلاق توافقی به گفته وکیل خانواده:

طلاقی است که زوجین باید در خصوص مهریه، اجرت المثل، حضانت، نفقه و غیره با هم دیگر توافق داشته باشند بطور مثال زوجین توافق میکنند که زوجه مهریه خود را ازای طلاق، به زوج بذل نماید یا بخشی را دریافت و بخشی را بذل نماید. در این خصوص، تمامی توافقات بین زوجین در رأی دادگاه منعکس خواهد شد و قابلیت اجرا و لازم الاجرا خواهد بود.

مدارک لازم جهت طلاق توافقی:.

عقدنامه ۲ – شناسنامه زوجین ۳ – کارت ملی زوجین ۴ –  چنانچه زوجه وکالتنامه محضری طلاق را از همسرش دارد

طلاق به درخواست زوجه:

در طلاق به درخواست زوجه با توجه به اینکه حق طلاق با مرد است گرفتن طلاق از جانب زن نیاز به اثبات دلایل ( عسر و حرج ) می باشد که این امر کاملا فنی و دشواراست می تواند سیر طلاق را با توجه به علم و آشنایی رویه در دادگاه ها برای شما هموار کند.

دلایل طلاق به درخواست زوجه :

زوجه در صورت اثبات ( عسر و حرج ) زوج مانند اعتیاد، محکومیت قطعی و یا استنکاف و یا عجز از پرداخت نفقه، سوء معاشرت و امثال آنها می تواند دادخواست طلاق بدهد یا ممکن است درخواست طلاق از سوی زن به واسطه کراهتی باشد که زوجه نسبت به زوج دارد در نتیجه می تواند در مقابل مالی که به همسرش می دهد تقاضای طلاق کند.

طلاق به درخواست زوج :

زوج می تواند با رعایت شرایط مقرر قانون مدنی و پرداخت کلیه حقوق مالی زوجه مهریه، نفقه، اجرت المثل و شرط نصف دارایی در صورتی که در سند ازدواج آن را امضاء نموده باشد در هر زمان برای طلاق اقدام کند.

نفقه چیست؟

به گفته وکیل در باغ فیض که در حوزه دعاوی خانواده تخصص دارد نفقه یکی از مهم ترین حقوق مالی زوجه است.

دو شرط دریافت نفقه به گفته وکیل خانواده:

1-دائمی بودنعقد

2-تمکین کامل یا عدم نشوز زن

انتخاب وکیل خانواده در باغ فیض:

در صورت نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل خانواده در باغ فیض و محدود غرب تهران، و تهیه لایحه دفاعیه حقوقی و یا تنظیم دادخواست حقوقی و شکواییه در موضوعات خانواده، با گروه وکلای حکمت تماس حاصل فرمایید.

در خصوص وکیل در باغ فیض نیاز به وکیل دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم
در خصوص وکیل در باغ فیض نیاز به مشاوره حقوقی دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم

یک سوال جزئی درباره وکیل در باغ فیض دارید ؟ در بخش دیدگاه ها بپرسید

0 0 vote
امتیاز به این مقاله
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments