ما در این مقاله با شما همراه هستیم تا شما را با وکیل متخصص در خیابان محمودیه تهران آشنا کنیم. تمام سعی ما بر این است تا با معرفی بهترین وکیل در خیابان محمودیه و محدوده های آن شما را تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی کنیم.

وکیل کیست؟

وکیل کسی است که از طرف شخص دیگری، اعم از حقوقی یا حقیقی به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود. وکالت یک عقد جایز است که در چارچوب مقررات قانون مدنی منعقد می‌شود و طرفین آن وکیل و موکل نامیده می‌شوند.

وکیل در دعاوی املاک میتواند از حق شما در برابر زمین خواری_ملک های اوقافی در مقابل اداره جات و یا افراد دفاع کند.شما میتوانید توسط وکالت نامه ای که به یک وکیل ملکی میدهید صفر تا صد تمام مراحل دعاوی ملکی خود را به وکیل ملکی بسپارید.

گروه وکلای حکمت با در اختیار داشتن وکیل در خیابان محمودیه تهران سعی دارد در این مقاله شما را با انواع کلاهبرداری های املاک آشنا کند و اینکه چگونه با داشتن دانش حقوقی از این کلاهبرداری ها جلوگیری کنید.

دعاوی ملکی چیست؟

به وکیلی که در حوزه دعاوی ملکی فعالیت میکند وکیل ملکی گفته میشود.دعاوی ملکی ارتباطی با اموال غیر منقول و انسان دارد.دعاوی ملکی با توجه به نوع آن ممکن است هم جنبه حقوقی داشته باشد و هم جنبه کیفری.

اموال غیر منقول:

اموالی هستند که امکان جا به جایی ندارند مانند:خانه،زمین و ………

وکیل در خیابان محمودیه

 وکیل در خیایان محمودیه متخصص در دعاوی املاک:

  1. رای دادگاه های بدوی و تجدید نظر
  2. رای اصراری
  3. نظریه های مشورتی
  4.  رای وحدت رویه
  5. نمونه دادخواست و معرفی دعوا
  6. نشست های قضائی
  7. رای شعب دیوان عالی کشور

در تمامی این مواردی که ذکر شده است در اختیار داشتن یک وکیل متخصص و مجرب که وارد به دعاوی املاک و یا وکیل قرارداد متخصص مورد نیاز است.

ویژگی های وکیل ملکی متخصص در خیابان محمودیه تهران:

1-اولین ویژگی یک وکیل ملکی داشتن تجربه لازم و کافی در حوزه دعاوی ملکی است.

2-دیگر ویژگی یک وکیل ملکی داشتن دانش و تسلط بر تمامی مواد قانونی مربوط به حوزه ملکی است.

شما عزیزان میتوانید برای پرسیدن سوالات مربوط به دعاوی ملکی خود با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا از وکیل متخصص که وارد به دعاوی املاک است مشاوره بگیرید.

حوزه فعالیت وکیل در خیابان محمودیه:

یک وکیل ملکی با پرونده های بسیار زیادی در حوزه املاک سر و کار دارد از جمله:

1- الزام به تنظیم سند رسمی

2- تصرف عدوانی

3- دعاوی خلع ید

4- مشارکت در ساخت

5-حق سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت

6- دستور تخلیه

7-الزام به تحویل مبیع

8-رفع مزاحمت

9-تعدیل اجاره بها

10-دعاوی مربوط به شهرداری و ……………

دریافت مشاوره از وکیل ملکی متخصص:

بهترین وکیل مجرب و متخصص در خیابان محمودیه وکیلی است که به چهارچوب دادگاه های مربوط به دعاوی املاک آشنایی داشته باشد.و برای موکلین خود دلسوزی کند.

جهت دریافت مشاوره تلفنی و حضوری و یا آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری در خیابان محمودیه و دریافت مشاوره حقوقی از روزهای شنبه تا پنج شنبه با گروه وکلای حکمت تماس حاصل فرمایید.

در خصوص وکیل در خیابان محمودیه نیاز به وکیل دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم
در خصوص وکیل در خیابان محمودیه نیاز به مشاوره حقوقی دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم

یک سوال جزئی درباره وکیل در خیابان محمودیه دارید ؟ در بخش دیدگاه ها بپرسید

0 0 vote
امتیاز به این مقاله
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments