اگر به دنبال یک وکیل در هفت حوض هستید.اگر از خودتان میپرسید وکیل متخصص در هفت حوض کیست و چه ویژگی هایی دارد پیشنهاد میکنیم این مقاله را از دست ندهید و آن را تا آخر بخوانید تا پرسش سوال خود را پیدا کنید.

مهمترین سوالاتی که برای پیدا کردن یک وکیل در هفت حوض با آن مواجه هستید :

وکیل خوب کیست؟

وکیل خوب چه ویژگیهایی دارد؟

چطور یک وکیل متخصص پیدا کنم؟

وکیل پایه یک بهتر است یا پایه دو؟ چه نوع وکلایی داریم؟

وکیل کیفری در هفت حوض:

وکیل کیفری به وکیلی گفته می شود که در دعاوی کیفری تخصص دارد . دعاوی کیفری به مجموعه ای از امور خاص گفته میشود که پس از طرح آن دعاوی، دادگستری و در بیشتر اوقات دادسرا شروع به رسیدگی نموده و اقدام به کشف جرم، تعقیب متهم، تحقیقات مقدماتی می شود.

در ذیل ما به برخی از دعاوی کیفری اشاره میکنیم.

انواع دعاوی کیفری عبارتند از:

1-جعل

2-شرب خمر

3-خیانت در امانت و اثبات آن

4-رابطه نامشروع

جعل چیست؟

جعل و تزویر عبارت است از ساختن نوشته یا ساختن مُهر یا امضای اشخاص رسمی یا غیررسمی و خراشیدن یا تراشیدن یا قلم بردن یا الحاق یا محو یا اثبات یا سیاه کردن یا تقدیم یا تأخیر تاریخ سند نسبت به تاریخ حقیقی یا الصاق نوشته ای به نوشتة دیگر یا به کاربردن مهر دیگری بدون اجازه صاحب آن و نظایر این موارد ذکر شده در فوق، می باشد

شرب خمر و راههای اثبات آن:

شرب خمر به کمک وکیل در هفت حوض از راههای زیر قابل اثبات است.

اول: اقرار

دوم: شهادت

سوم: علم قاضی

خیانت در امانت و راه اثبات آن:

جرم خیانت در امانت را میتوان توسط وکیل در هفت حوض برای مراجع قضائی اثبات نمود.

عنصر مادی؛ اینکه تصاحب مال یا اتلاف مال و یا استعمال آن بدون مجوز می باشد که با جمیع شرایطی که بیان شد جرم خیانت در امانت ارتکاب می یابد.

شرایط تحقق جرم :سپردن مال ، به معنی اینکه مال به شخصی سپرده شده باشد.

عنصر معنوی : سوء نیت به معنی انجام عمدی عمل تصاحب، استعمال، تلف یا مفقود نمودن مال موضوع امانت است و همچنین قصد و اراده ورود ضرر به غیر است. به همین دلیل  تعدی یا تفریط مال امانی همراه با سوءنیت موجب مسئولیت کیفری است.

رابطه نامشروع چگونه اثبات میشود؟

این جرم با اقرار شهادت شهود و علم قاضی قابل اثبات است ولی ادله ای همچون پرینت مکالمات، پیامک ها و نیز تصویر، فیلم و صوت روابط بین زن و مرد که علقه زوجیت بین آنها نبوده و حاکی از رابطه عاشقانه و یا جنسی باشد، در مواردی که از طریق رسانه های جمعی مانند تلفنی، موبایل های هوشمند، کامپیوترها و شبکه های مجازی مانند؛ تلگرام، اینستاگرام و…. واقع می گردد.قابل اثبات است.

در صورت نیاز به برقراری ارتباط با وکیل در هفت حوض  بصورت مجازی از راههای زیر اقدام فرمایید.

ارسال پیام به شماره واتس اپ و یا تلگرام -09198099005

ارسال پیامک به شماره موبایل وکیل در شهران -09198099005

در خصوص وکیل در هفت حوض نیاز به وکیل دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم
در خصوص وکیل در هفت حوض نیاز به مشاوره حقوقی دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم

یک سوال جزئی درباره وکیل در هفت حوض دارید ؟ در بخش دیدگاه ها بپرسید

0 0 vote
امتیاز به این مقاله
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments