اگر به دنبال وکیل در پونک هستید و وارد صفحه گروه وکلای حکمت شده اید تا انتهای این مقاله را بخوانید تا با وکیل در پونک که به امور حقوقی-ملکی-خانوادگی-کیفری- و دیگر وظایف مرتبط با آن آشنا شوید.حتی اگر خودتان به وکیل در پونک نیازی ندارید ولی ممکن است شخصی را بشناسید که به وکیل در پونک احتیاج دارد میتوانید لینک صفحه را برای ایشان ارسال کنید.برای یافتن وکیل های دیگر میتوانید وارد صفحه لیست وکلای گروه حکمت شوید.

وکیل چه کسی گفته میشود؟

وکیل کسی است که از طرف شخص دیگری، اعم از حقوقی یا حقیقی به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود.

وکالت چیست؟

وکالت یک عقد جایز است که در چارچوب مقررات قانون مدنی منعقد می‌شود و طرفین آن وکیل و موکل نامیده می‌شوند.

خصوصیات بارز وکیل در پونک:

1-رفتار وکیل دادگستری باید با حرفه اش متناسب باشد.

2-یک وکیل باید نسبت به آراستگی ظاهری خود حساس باشد. زیرا این انتظار از وکیل پایه یک دادگستری به عنوان قشر روشنفکر و تربیت شده اجتماع میرود.

3-یک وکیل باید در تمامی محاکم قضائی طوری رفتار کند که توام با احترام باشد و ضمن رعایت ادب در مقابل مسئولین قضائی باید از رفتاری که دال بر چاپلوسی میشود امتناع کند.

4-دفتر وکیل در پونک باید همانند دادگاه دارای قداست خاصی باشد و در برخورد و پذیرایی از موکلین خود باید نهایت دقت را داشته باشد.

وکیل در پونک متحصص در دعاوی ملکی:

وکیل ملکی متخصص در میرداماد در دعاوی ملکی به صورت کاملا حرفه ای فعالیت میکند.دعاوی مربوط به املاک هم میتواند جنبه حقوقی داشته باشد و هم جنبه کیفری.

دعاوی املاک عبارتند از:

 1. الزام به تنظیم سند رسمی
 2. تصرف عدوانی
 3. دعاوی خلع ید
 4. مشارکت در ساخت
 5. حق سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت
 6. دستور تخلیه
 7. الزام به تحویل مبیع
 8. رفع مزاحمت
 9. تعدیل اجاره بها
 10. دعاوی مربوط به شهرداری و ………

وکیل درپونک بصورت کاملا تخصصی در حوزه املاک فعالیت دارد و شما عزیزان میتواند از طریق وکالت نامه ای که به وکیل ملکی می دهید صفر تا صد دعاوی مربوط به املاک خود را به ایشان بسپارید.

وکیل متخصص در دعاوی کیفری:

یک وکیل کیفری در تمامی دعاوی مربوط به این حوزه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای فعالیت میکند در زیر به چند نمونه از دعاوی کیفری اشارع میکنیم.

دعاوی کیفری عبارتند از:

 1. سرقت
 2. خیانت در امانت
 3. جعل
 4. کلاهبرداری
 5. رابطه نامشروع
 6. اختلاس 
 7. رشوه
 8. توهین و افترا
 9. تهدید
 10. تخریب
 11. فساد فی الارض
 12. زنا

ویژگی های یک وکیل:

1-یک وکیل ملکی باید از دانش بسیاربالایی در دعاوی ملکی برخوردار باشد.

2-همچنین یک وکیل ملکی باید با تمام مواد قانونی مربوط به املاک آشنایی داشته باشد.

اگر هر سوالی در رابطه با حوزه املاک از وکیل در پونک دارید میتوانید سوال خود را در قالب کامنت برای ما بگذارید تا وکلای مجرب ما در کمترین زمان ممکن پاسخ سوال شما را بدهند.

اگر گروه وکلای حکمت توانسته است در حل مشکلات حقوقی و کیفری به شما کمکی کرده است میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا وکلای مجرب و متخصص ما وکالت پرونده شما را برعهده بگیرد.

در خصوص وکیل در پونک نیاز به وکیل دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم
در خصوص وکیل در پونک نیاز به مشاوره حقوقی دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم

یک سوال جزئی درباره وکیل در پونک دارید ؟ در بخش دیدگاه ها بپرسید

0 0 vote
امتیاز به این مقاله
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments