وکیل دیوان عدالت اداری

وکیل دیوان عدالت اداری گروه وکلای حکمت ،در این مقاله تجربه سال ها فعالیت خویش در این حوزه اعم از شکایت از آرای کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری-عوارض شهرداری و………… و حدود صلاحیت دیوان عدالت اداری را در اختیار شما قرار میدهد با ما همراه باشید.

وکیل خوب دیوان عدالت اداری

اگر بدنبال یک وکیل خوب دیوان عدالت اداری  هستید در ادامه ما شماره با تجربه ترین وکیل دیوان عدالت اداری را به شما میدهیم …

شماره وکیل خوب برای دیوان عدالت :۲۶۴۵۵۶۸۸

شماره وکیل با تجربه برای دیوان عدالت :۰۹۱۲۳۴۳۹۵۰۰

شماره بهترین وکیل دیوان  عدالت :۷۷۷۱۹۳۳۷  

اگر با موبایل وارد این صفحه شده اید برای تماس مستقیم و سریع ؛کافیست روی یکی از شماره های بالا بزنید تا شما با بهترین  وکیل دیوان عدالت صحبت کنید و یا وکالت پرونده خود را به وکیل دیوان عدالت بدهید .

دیوان عدالت اداری چیست؟

دیوان عدالت اداری در جهت اجرای اصل یکصد و هفتاد و سوم قانون اساسی و برای رسیدگی به شکایات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به ماموران، واحدها و آیین نامه های دولتی خلاف قانون یا شرع یا خارج از حدود اختیارات مقام تصویب کننده، تشکیل شده است و زیر نظر رئیس قوه قضاییه فعالیت می کند.

پیشنهاد میشود این مطلب را از دست ندهید:تخلیه اماکن تجاری

وکیل دیوان عدالت اداری گروه وکلای حکمت با بیش از صدها پرونده موفق در این حوزه آماده ارائه خدمت به شما عزیزان میباشد.

 صلاحیت و حدود اختیارات دیوان عدالت اداری:

مطابق ماده ۱۰ قانون دیوان عدالت اداری مصوب ۱۳۹۲/۳/۲۵ صلاحیت و حدود اختیارات دیوان به قرار زیر است:

۱- رسیدگی به شکایات و تظلمات و اعتراضات اشخاص حقیقی یا حقوقی از:

الف- تصمیمات و اقدامات واحدهای دولتی اعم از وزارتخانه اعم از وزارتخانه ها و سازمانها و موسسات و شرکت های دولتی و شهرداری ها و سازمان تامین اجتماعی و تشکیلات و نهادهای انقلابی و موسسات وابسته به آنها

ب- تصمیمات و اقدامات ماموران واحدهای مذکور در بند الف در امور راجع به وظایف آنها

۲- رسیدگی به اعتراضات و شکایات از آراء و تصمیمات قطعی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری و کمیسیون هایی مانند کمیسیون های مالیاتی، هیات حل اختلاف کارگر و کارفرما، کمیسیون موضوع ماده (۱۰۰) قانون شهرداری ها منحصرا از حیث نقض قوانین و مقررات یا مخالفت با آنها

۳- رسیدگی به شکایات قضات و مشمولان قانون مدیریت خدمات کشوری و سایر مستخدمان واحدها و موسسات مذکور در بند (۱) و مستخدمان موسساتی که شمول این قانون نسبت به آنها محتاج ذکر نام است اعم از لشکری و کشوری از حیث تضییع حقوق استخدامی.

تبصره ۱- تعیین میزان خسارت وارده از ناحیه موسسات و اشخاص مذکور در بندهای (۱) و (۲) این ماده پس از صدور رای در دیوان بر وقوع تخلف با دادگاه عمومی است.

تبصره ۲- تصمیمات و آراء دادگاه ها و سایر مراجع قضائی دادگستری و نظامی قضات دادگستری و نیروهای مسلح قابل شکایت در دیوان عدالت اداری نمی باشد.

وکیل دیوان عدالت اداری در زمینه طرح دعوای مربوط به تخلفات و تظلمات دستگاه های اداری و حکومتی نسبت به مردم در دیوان دارای تخصص و تجربه است و در زمینه دعاوی و پرونده هایی که رسیدگی به آن ها در صلاحیت دیوان است، دارای تجارب ارزشمندی است.

عکس وکیل دیوان عدالت اداری

در مورد حق شفعه بیشتر بخوانید:حق شفعه

آدرس وکیل با تجربه دیوان عدالت

اگر آدرس وکیل با تجربه دیوان عدالت را میخواهید کافیست به یکی از ادرس دفاتر زیر بصورت حضوری مراجعه  کنید .

آدرس  دفتر شمال تهران:تهران نیاوران پلاک ۱۲۷ طبقه ۶ واحد ۱۱

آدرس دفتر شرق تهران:تهران فلکه اول تهرانپارس خیابان قانع (۱۴۲ شرقی) پلاک ۳۹ واحد۵

گروه وکلای حکمت:

گروه وکلای حکمت با متشکل از وکلای دادگستری مجرب و متخصص به امور دیوان عدالت اداری و شعبات و طرق اعتراض به آن آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی در زمینه مشاوره و قبول وکالت در زمینه مربوطه میباشند در صورت تمایل میتوانید از طریق راه های ارتباطی با مجموعه در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *