در خصوص وکیل رابطه نامشروع در تهران نیاز به وکیل دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم
در خصوص وکیل رابطه نامشروع در تهران نیاز به مشاوره حقوقی دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم

گروه وکلای حکمت قصد دارد شما را با جرم رابطه نامشروع و همچنین اثرات مخربی که بر روی روابط زن و شوهری دارد آشنا کند مشاوره گرفتن با یک وکیل رابطه نامشروع مجرب رابطه نامشروع در تهران میتواند کمک شایانی به شما در این زمینه بکند.

باز هم توصیه میکنیم وکیل رابطه نامشروع گروه وکلای حکمت را انتخاب کنید.

با ما همراه باشید تا آخرین قوانین به روز رابطه نامشروع از طریق وکیل رابطه نامشروع را در اختیارتان قرار دهیم.

مجازات رابطه نامشروع اعم از لمس و…، غیر از زنا ( منظور دخول انجام نشده باشد ) تا 99 ضربه شلاق است منظور قانونگذار می تواند از 1 ضربه تا 99 ضربه شلاق بدهد  این مجازات اعم از این است مرد یا زن متاهل باشد یا مجرد – مجازات مندرج در این ماده اعم از اینکه در قبل از ازدواج یا بعد از ازدواج باشد ،  فرقی نمی کند

مجازات زنا ( دخول انجام شده باشد ) چه مرد  و زن ( مشروط به متاهل بودن ) اگر سایر شرایط فراهم باشد ،سنگسار است و اگر متاهل نباشند حد ( شلاق ) می خورد

صرف عکس ، نامه و پیامک عاشقانه دلالت بر رابطه نامشروع نمی نماید مگر دلائل دیگر هم وجود داشته باشد مثلا افرادی آنها را دیده باشند که دست در دست باشند

اگر فیلم باشد از طریق تن پیمایی بررسی می کنند که خود شخص هست یا نیست که منظور از تن پیمایی این است که بررسی گردد که ابعاد جسمی افراد در فیلم منطبق با ابعاد واقعی جسم  او هست یا نه

تعریف رابطه نامشروع بر اساس ماده 637 قانون مجازات اسلامی:

هرگاه زن و مردی که بین آنها علقه زوجیت نباشد ، مرتکب روابط نامشروع یا عمل منافی عفت غیر از زنا از قبیل تقبیل یا مضاجعه شوند ، به شلاق تا نود و نه ضربه محکوم خواهند شد و اگر عمل با عنف و اکراه باشد فقط اکراه کننده تعزیر می شود.

وکیل رابطه نامشروع

رابطه نامشروع و حق طلاق:

امروزه یکی از دلایل اصلی اختلاف بین زوجین رابطه نامشروع و خیانت کردن است. باید به اطلاع برسانیم رابطه نامشروع جزء دلایل اصلی برای طلاق زن نیست و زن باید برای طلاق گرفتن از روش های دیگری استفاده کند.

مشورت گرفتن با یک وکیل رابطه نامشروع متخصص کمک بسیار زیادی به شما در گرفتن طلاق میکند.

مطابق ماده 1133 قانون مدنی :

مرد می‌تواند هر وقت که بخواهد زن خود را طلاق دهد ، به اراده و خواست مرد صورت می‌گیرد و زن نیز در موارد خاصی از جمله: خودداری شوهر از دادن نفقه یا غیبت شوهر به مدت چهار سال و عسر و حرج زن ، می‌تواند از دادگاه درخواست طلاق کند.

در رابطه با شهادت دروغ بیشتر بخوانید:شهادت دروغ چیست و مجازات آن در قانون -کاملا کاربردی

رابطه نامشروع و پرداخت نفقه:

رابطه نامشروع و نفقه هیچ ارتباطی با هم ندارند. زوج حتی در صورت اثبات و احراز رابطه نامشروع مکلف به پرداخت نفقه زوجه است و حتی اثبات رابطه  نامشروع حق زوجه را برای دریافت نفقه در ایام زوجیت از بین نمیبرد.

در اختیار داشتن یک وکیل رابطه نامشروع گروه وکلای حکمت میتواند شما را به حقوق مالی و قانونی خود برساند.

تاثیر رابطه نامشروع در پرداخت مهریه:

داشتن رابطه نامشروع مرد با زن دیگری از تعهدی که مرد نسبت به پرداخت مهریه دارد چیزی کم نمیکند. فقط طرفین میتوانند با یکدیگر توافق کنند که از میزان مهریه کم و کلا آن را حذف کنند.

پس زوجه میتواند در هر زمان و تحت هر شرایطی حتی در صورتی که رابطه نامشروع انجام داده باشد مهریه خود را طلب کند.

رابطه نامشروع و طلاق از طرف مرد:

مردان در تمامی شرایط و بدون دلیل و مدرک همسر خود را با پرداخت حقوق مالی زن طلاق دهد.ولی اگر مردی بتواند رابطه نامشروع همسر خود را ثابت کند از پرداخت اجرت المثل و شرط تنصیف دارایی یعنی نصف کردن مال معاف شوند.

زیرا در حالت عادی مرد اگر بخواهد همسر خود را طلاق دهد باید نصف اموال و دارایی و اجرت المثل ایام زوجیت را پرداخت کند.

مجازات رابطه نامشروع زن شوهردار:

مطابق ماده 637 قانون مجازات اسلامی:

هرگاه زن و مردی که بین آنها علقه زوجیت نباشد ، مرتکب روابط نامشروع یا عمل منافی عفت غیر از زنا از قبیل تقبیل یا مضاجعه شوند ، به شلاق تا نود و نه ضربه محکوم خواهند شد و اگر عمل با عنف و اکراه باشد فقط اکراه کننده تعزیر می شود.

وکیل رابطه نامشروع

رابطه نامشروع و طلاق از طرف خانم:

داشتن رابطه نامشروع از جمله دلایلی است که زوجه میتواند برای طلاق اقدام نماید.

زن پس از اثبات رابطه نامشروع به دلیل عسر و حرجی که بوجود آمده است میتواند از دادگاه تقاضای حکم طلاق را داشته باشد.

مدارک لازم برای اثبات رابطه نامشروع:

ثابت کردن جرم رابطه نامشروع به سختی امکان پذیر است ولی در صورت:

1-اقرار مرتکب شونده

2-وجود شاهد

3-فیلم-عکس-پیامک-چت

تمامی این موارد باعث میشود که رابطه نامشروع اثبات شود .البته گاها صرف عکس کفایت نمی کندو فیلم را امکان دارد برای تن پیمایی (  منظور از تن پیمایی این است که بررسی گردد که ابعاد جسمی افراد در فیلم منطبق با ابعاد واقعی او هست یا نه )

توصیه میشود برای اثبات رابطه نامشروع از یک وکیل رابطه نامشروع متخصص و مجرب دراین حوزه کمک بگیرید.

مدارک لازم برای شکایت رابطه نامشروع:

1-مدارک هویتی اعم از کارت ملی-شناسنامه

2-عقدنامه برای اثبات رابطه زوجیت

که باید تمام دلایل خود را در شکواییه نام ببرید و شاهدان خود را معرفی کنید.

مراحل شکایت کیفری رابطه نامشروع:

رابطه نامشروع جزء جرائم کیفری است و باید در دادسرا یا دادگاه مطرح شود.اگر زوج به دلیل رابطه نامشروع جسمانی شکایت کند باید این شکایت را در دادگاه مطرح کند ولی اگر این ارتباط از طریق پیامک و چت باشد شکایت باید در دادسرا مطرح شود.

استفاده از یک وکیل رابطه نامشروع در تهران می‌تواند به شما کمک کند تا شکایت کیفری خود را به سرانجام برسانید.

وکیل رابطه نامشروع

مجازات رابطه نامشروع از طریق تلگرام و تلفن:

در خصوص رابطه نامشروع از طریق تلگرام شاکی میتواند از طریق اسکرین شات و پرینت از محتوای پیام ها باخبر شود و میتواند به عنوان یک مدارک در دادگاه از آن استفاده کند. ومجازات آن در غیر مورد زنا ( دخول ) میتواند 1 تا 99 ضربه شلاق باشد.

گروه وکلای حکمت با در اختیار داشتن وکیل رابطه نامشروع پایه یک دادگستری میتواند شما را در این امر یاری کند.

اثبات رابطه نامشروع از طریق پیامک(مسیج):

برای اثبات رابطه نامشروع از طریق پیامک دادسرا یا دادگاه میتواند از اپراتور مربوطه اطلاعات مربوط به تماس های تلفنی و پیامک های متهم را دریافت کند.

هیچ یک از زوجین نمیتوانند شخصا برای دریافت پرینت تلفن همراه همسر خود اقدام کنند فقط در صورت تشخیص دادگاه این عمل قابل انجام است.

مجازات رابطه نامشروع (زنا) دختر و پسر:

مجازاتی که برای ارتباط با دختر باکره در نظر گرفته شده است اگر با عنف و زور باشد ،  اعدام است ولی اگر دختری به سن بلوغ رسیده باشد و با میل و رضایت این ارتباط برقرار شود هر دو طرف حکم زنا خواهند گرفت ولی در صورتی که حکم زنا به اثبات نرسد طرفین مرتکب رابطه نامشروع شدند.

مطابق ماده 667 قانون آیین دادرسی کیفری:

ارائه ‎دهندگان خدمات دسترسی موظفند داده های ترافیک را حداقل تا شش ‌ماه پس از ایجاد حفظ نمایند و اطلاعات کاربران را حداقل تا شش ‌ماه پس از خاتمه اشتراک نگهداری کنند.
تبصره 1:

داده ترافیک، هرگونه داده‎ ای است که سامانه های رایانه‎ ای در زنجیره ارتباطات رایانه ای و مخابراتی تولید می‌کنند تا امکان ردیابی آنها از مبدا تا مقصد وجود داشته باشد. این داده ها شامل اطلاعاتی از قبیل مبدا، مسیر، تاریخ، زمان، مدت و حجم ارتباط و نوع خدمات مربوطه می شود.
تبصره 2:

اطلاعات کاربر، هرگونه اطلاعات راجع به کاربر خدمات دسترسی از قبیل نوع خدمات، امکانات فنی مورد استفاده و مدت زمان آن، هویت، ‌نشانی جغرافیایی یا پستی یا قرارداد اینترنت ( IP )، شماره تلفن و سایر مشخصات فردی را شامل می‌شود.

ماده 668 قانون آیین دادرسی کیفری:

ارائه‌ دهندگان خدمات میزبانی داخلی موظفند اطلاعات کاربران خود را حداقل تا شش‌ ماه پس از خاتمه اشتراک و محتوای ذخیره شده و داده ترافیک حاصل از تغییرات ایجاد شده را حداقل تا پانزده روز نگهداری کنند.

یک سوال جزئی درباره وکیل رابطه نامشروع در تهران دارید ؟ در بخش دیدگاه ها بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه این مقالات را نیز بخوانید

مشاوره حقوقی تلفنی 09123439500

توجه !

اگر در خصوص وکیل رابطه نامشروع در تهران نیاز به وکیل یا مشاوره حقوقی دارید

وکلا و مشاورین حقوقی گروه وکلای حکمت در زمینه , میتوانند به شما کمک کنند.کافیست تماس بگیرید.

اگر با موبایل این صفحه را میبینید برای تماس مستقیم کافیست روی دکمه های بالا کلیک کنید.