ما در این مختصر به شما خواهیم گفت که یک وکیل مجرب در فرمانیه کیست و چگونه یک وکیل از بدو تشکیل تمدن بشری مورد نیاز هر جامعه حقوقی بوده است همچنین خواهیم گفت که وکیل چگونه می تواند یک وکیل خلاق باشد که بتواند با سابقه ای درخشان از پرونده های کیفری و حقوقی خود بتواند از شما دفاعی موفق خواهد داشت .

با ظهور تمدن بشر و تشکیل زندگی اجتماعی انسانها در تقابل با یکدیگر با بروز مشکلات  عدیده ، بیش از بیش به داشتن یک داور برای حل و فصل اختلافات خود ضروری دانستن بنابراین گاه با تعیین داور حل و فصل اختلاف انجام میشد همچنین در تاریخ بشر دیده شده است که قضات شاهی برای تمام عمر انتخاب  و عالی ترین مقام قضایی بوده اند و به اختلاف پایان می دادند.

شغل وکالت و حضور آن در قوانین ایران:

اولین بار با پیدایش تمدن بشری در ایران اگرچه به نام های دیگر به وجود آمده است و با آمدن اسلام به ایران محاکم مذهبی در این میان نقش به سزایی در حل و اختلاف و دعاوی و رسیدگی به جرایم اجتماعی داشتند اگرچه با گسترش حوزه وکالت بسیاری از زمامداران از حرفه وکالت و افراد شاغل در این حرفه خوششان نمی آید که در این راستا با وضع قوانینی سعی در محدود کردن شغل وکلای دادگستری کرده اند ولی به مرور زمان این حرفه و افراد شاغل در آن به احترام و جایگاه خود را به دست آورد و امروزه در کشورهای زیادی مجمع های مستقلی است که بر اعضای خود نظارت می کنند.

جایگاه وکیل از قبل تا به امروز:

در طول تاریخ بشر همواره چهره وکیل مدافع و وکالت در خور حوادث و وقایع بوده است و در اداره امور اجتماعی به عنوان یک شغل حرفه ای و تخصصی و از موجه ترین مشاغل با سابقه ای به اندازه قدمت تاریخ بشر بوده است نمایان شده است.

وکالت در ایران بعد از اسلام:

مستندا به ادله اربعه و مدارک مسلم درباره جواز و حقانیت وکالت در کتب فقهی اشاره شده است و وکیل در دفاع از مردم در محاضر شرعی و محاکم و مراجع عرفی به کار رفته است و همچنین به عنوان امین قائم مقام فرد محسوب شده است در اسناد به جا مانده گاهی وکیل را مامور اجرای اوامر سلطان و اوامر مالی در برابر وزیر به کار برده اند و طبق منابع زیاد فارسی در باره وکیل و قاضی  سخن به میان آمده  به گونه ای که تاریخ در زمینه قانونگذاری و داروی و وکالت گواهی می دهد و وکلا در طول تاریخ متمدن بشر و تاریکی های جامعه استبدادی از حقوق افراد دفاع کرده  و اجرای قانون و عدالت را خواستار می شدند.

چگونگی تشخیص یک وکیل مجرب و کارآمد در فرمانیه :

به راستی چگونه می توانستند تفاوت یک وکیل موفق و کار آمدتر را با وکیلی که کارایی کمتری دارد تشخیص دهند باید گفت امروزه می توان به راحتی در این باب نظر داد که تفاوت ها در داشتن و یا نداشتن مهارتها و گاهی خلاقیتهای مختص و منحصر هر کس می باشد که باعث می شود شخصی در هرم یک شغل قرار گیرد و از دیگر افراد هم صنف خود متمایز شود بنابراین یک وکیل باید بداند در رویارویی با موکل چه آمادگی لازم است و ابزارهای لازم مشاوره برای نوع خاص پرونده وی چیست.

عکس وکیل در فرمانیه

وکیل مجرب در فرمانیه خلاق و کار آمد:

یک وکیل خلاق و کارآمد باید بداند مهارتهای استفاده از ابزارها برای یک ارتباط موثر با موکل چگونه است و استاندارهای رابطه او با موکل چه خواهد بود همچنین یک وکیل باید بداند که چطور می تواند در یک موضوع خاص از خود خلاقیت نشان دهد و در نقطه پایانی سوالات مطرح شده چه جوابی قاضی را اقناع خواهد کرد.

همچنین باید به دنبال راه حل های جایگزین در یک پرونده بوده زیرا وکیل در پاسخ به سوالات و دفاع در مقابل ادعاهای طرف مقابل با ریسکی روبرو است و باید آن را بتواند با خلاقیت خود مدیریت کند پس در مهارتهای مذاکره یک وکیل باید بتواند مهارتهایی را چه قبل از مذاکره و چه بعد از مذاکره بدان نیاز است واقف بوده و تاکتیکهای و فن بدل انها را پیدا کند .

دفاع وکیل مجرب در فرمانیه با شرح وظایف:

وکلا به مراجعین خود مشاوره حقوقی خواهند داد و به عنوان نماینده آنها در دادگاه ها و مراجع قضایی مطابق قانون دفاع خواهند کرد دفاع وکلا با شرح وظایف آنها در قوانینی مد نظر است که از جمله :

1.حضور در دادگاه ها به عنوان نماینده موکل خود و دفاع از وی

.2 پیگیری امور قید شده در وکالت نامه

۳. تهیه پیش نویس‌‌‌‌‌ها، قراردادها و نامه‌‌‌‌‌ها برای درج در پرونده

۴. جمع آوری و نگهداری از مستندات و مدارک مربوط به پرونده برای ارائه به دادگاه جهت دفاع از موکل خود

۵. شرکت در جلسات و مذاکره‌‌‌‌‌ها و بررسی بیشتر پرونده و یا ارائه توضیحات یا دلایل و مدارک به ذی نفعان

۶. ارائه مدارک و شواهد به دادگاه و دفاع از موکل توسط وکیل مجرب در فرمانیه

۷. مشاوره حقوقی به مراجعان توسط وکیل مجرب در فرمانیه

۸. تحلیل نتیجه موارد با استفاده از دانش رویه‌‌‌‌‌های قضایی

تخصصی شدن حرفه وکالت :

با پیشرفت تمدن و صنعت مشکلات روابط اجتماعی رو به افزون است بنابراین وکلا باید در هر نوع اختلاف کما اینکه موردی خاص و به روز باشد واقف باشد و اطلاعات آنها به روز و در رویارویی با آنها بتوانند با داشتن مهارتهای دفاع و تسلط بر قوانین با پیچیدگی مسائل و پرونده های حقوقی به صورت شخصیتی توانا برای حل آنها و مشاوره لازم حل و فصل کنند.

در ذیل به مواردی که یک وکیل مجرب و حرفه ای فرمانیه می تواند وکالت کند اشاره می شود:

  • وکالت در امور حقوقی که شامل( وکالت در امور خانواده مهریه ، نفقه ، اجرت المثل ، حضانت ، نگه داری)
  • امور ملکی و ثبتی ، قراردادهای مشارکت در ساخت ، اجاره ، سرقفلی، حق کسب و پیشه ، تخلیه و..
  • وکالت در امور کیفری شامل( رسیدگی به جرائم کلاهبرداری ، سرقت؛ جعل ،استفاده ازسند مجعول ،رابطه نامشروع ، جرایم علیه عفت عمومی و…….
  • وکالت در امور شرکتها ( ثبت ،اختلافات ثبتی،انعقاد قراردادها ، صدور اسناد تجارتی به وکالت از شرکت و یا ضمانت و…

پیشنهاد میشود این مطلب را از دست ندهید:شرایط حضانت فرزند به چه صورت است؟ نکات قانونی مربوط به حضانت فرزند در طلاق توافقی

گروه وکلای حکمت:

بهتر است در راستای حل مسائل حقوقی خود با تخصصی شدن حرفه وکالت و انجام پروژه های گوناگون توسط وکلایی با تجربه مشکلات حقوقی خود را با کمترین زمان با نتیجه ای مطلوب پیش ببرید که درگیر اطاله دادرسی و مشکلات عدیده قضایی نشوید.

در خصوص وکیل مجرب در فرمانیه نیاز به وکیل دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم
در خصوص وکیل مجرب در فرمانیه نیاز به مشاوره حقوقی دارید میتوانید با شماره02177719337 یا شماره 09123439500 تماس بگیرید . دقت کنید فقط در ساعات اداری قادر به پاسخگویی هستیم

یک سوال جزئی درباره وکیل مجرب در فرمانیه دارید ؟ در بخش دیدگاه ها بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *